PBN: MARCIN SIWY ROZPOCZĄŁ OBÓZ DO WALKI Z KOWNACKIM

- Od wczoraj przebywam w Zakopanem, gdzie pod okiem mojego trenera oraz kolegi szlifuję formę do listopadowej walki z Adamem - mówi Marcin Siwy (15-0, 6 KO), który 5 listopada w Krakowie podczas kolejnej gali z cyklu Polsat Boxing Night skrzyżuje rękawice z Adamem Kownackim (14-0, 11 KO).

Faworytem dziennikarzy i kibiców jest "Baby Face", lecz pięściarz z Częstochowy gwarantuje, iż w dniu walki będzie w życiowej formie i ostro postawi się przeciwnikowi.

- Zdaję sobie doskonale sprawę z tego, że czeka mnie bardzo ciężka walka, dlatego też te przygotowania różnią się znacznie od tych z przeszłości. Od wczoraj przebywam w Zakopanem, gdzie trenuję trzy razy dziennie. Każdy dzień jest bardzo intensywny. Rano delikatny rozruch, później kilka rund tarczy na przemian z pracą na przyrządach i skakanką, i tak będzie aż do końca tygodnia. Jutro wybieram się na Kasprowy, bo przecież wysoko w górach kondycję buduje się najszybciej i najlepiej. Widzę, że z każdym treningiem forma rośnie. Największy nacisk kładziemy właśnie na kondycję, bo to ona zagra ważną rolę w tej konfrontacji. Wiemy przecież, że Kownacki wyrzuca wiele ciosów na rundę, wywiera pressing, pokonał kilku niezłych rywali i w tym zestawieniu jestem skazywany teoretycznie na pożarcie. Mi to jednak w ogóle nie przeszkadza. Powiem więcej, co niektórzy mocno się zdziwią. Będę w wyśmienitej formie i trochę namieszam tego wieczoru - powiedział Siwy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: rogal
Data: 26-09-2016 18:29:26 
To będzie hit tego wieczoru.

Świetna walka.

Będzie bijatyka i wielkie igrzyska.

Szkoda, że Kownacki odjechał Siwemu, i prawdopodobnie bez większych przeszkód skończy to przed czasem.

A może się mylę? Ależ ciekawa walka.

Polsat zrobił wyborną robotę z tą galą.
Byle by był ktoś sensowny dla Wacha i mamy galę wszechczasów w Polsce.

Pozdrawiam
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 26-09-2016 19:34:05 
Polski Andry Ruiz Jr znokautuje Siwego. Obije go do 4-5 rundy.
 Autor komentarza: drozdi
Data: 26-09-2016 20:01:23 
Kownacki go zajedzie.
Do redakcji : Czy nie można zrobić czegoś z tymi newsami u góry strony? Ilekroć odwiedza się stronę to wyświetlane są slajdy z newsami sprzed wielu tygodni.
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 26-09-2016 20:12:07 
Ta edycja PBN wydaje się być naprawdę mocna.
Tak na szybko, też uważam że Kownacki to wygra. Niemniej jeśli Siwy faktycznie porządnie się zmotywuje - a na to wygląda - nie odbierałbym mu szans
 Autor komentarza: KnockinOnHeavensDoor
Data: 26-09-2016 21:27:38 
Siwy bez wiekszych szans, "Adaś baryłka" w formie z poprzedniej walki go zajedzie. Autor komentarza: skud
Data: 27-09-2016 13:43:02 
Nawet jak Siwy po odchodzeniu bedzie szybszy na nogach to i tak Adam go wypyka na pkt.Kownacki w swoich,pierwszych zawodowych ,walkach wygrywal przed czasem,TV ,tam tego wymaga.Teraz zaczal boksowac technicznie w amerykanskim stylu i chyba juz robi to najlepiej z polskich HW.PBN oraz promotorzy ,Siwego beda ,raczej liczyli na wygrana Siwego,zeby sprzedac jego record w walce np.o ME.Ale,to watpliwe,mysle ze Kownacki wykra przez KO w pierwszych rundach lub pod ,koniec pojedynku TKO.
ps.Siwy intensywnie trenuje I moze nabawic sie kontuzji.Nie smial bym sie zeby w takiej sytuacji z Wach walczyl by z Adamem i przegral na pkt))
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.