Archiwum wiadomości z dnia: 2016-08-11

 
KELL BROOK: KIEDY JA TRAFIĘ GOŁOWKINA, ON TO POCZUJE

Kell Brook (36-0, 25 KO) przekonuje wszystkich na około, że wcale nie będzie tak bardzo odbiegał fizycznie od Giennadija Gołowkina (35-0, 32 KO), jak niektórzy przewidują. Zresztą potwierdziło to chyba wczorajsze ważenie kontrolne na miesiąc przed walką, gdy okazało się, że na co dzień to Anglik waży znacznie więcej od Kazacha.


JUAN DIAZ CHĘTNIE WSKOCZY W MIEJSCE VERDEJO NA WALKĘ Z FLANAGANEM

Zasiadający na tronie WBO wagi lekkiej Terry Flanagan (31-0, 12 KO) był przymierzany do starcia z Felixem Verdejo (22-0, 15 KO), lecz Portorykańczyk uległ wypadkowi i w tej chwili taka walka jest niemożliwa do zorganizowania. Szybko znalazł się potencjalny następca. Swoją kandydaturę zgłosił były zunifikowany król tej dywizji, Juan Diaz (42-4, 21 KO).NORBERT DĄBROWSKI O WALCE ZE STĘPNIEM: TYLKO ZWYCIĘSTWO

- Szykujemy coś innego niż zwykle na ten pojedynek, bowiem w narożniku mojego rywala będzie stał trener Gmitruk, czyli człowiek, który dobrze mnie zna i gdybym chciał zawalczyć jak dotychczas, to z pewnością bym przegrał - mówi otwarcie Norbert Dąbrowski (18-4-1, 7 KO), który 17 września w gdańskiej Ergo Arenie skrzyżuje rękawice z Pawłem Stępniem (4-0, 4 KO).