Archiwum wiadomości z dnia: 2016-06-14

 


ADAM BALSKI POZNAŁ NAZWISKO RYWALA

Adam Balski (5-0, 4 KO) poznał nazwisko rywala na sobotnią galę na zamku w Szydłowcu. Nasz nowy prospekt kategorii junior ciężkiej dowiedział się o wszystkim niedawno i zaboksuje tylko dlatego, że kłopoty zdrowotne miał anonsowany wcześniej Damian Wrzesiński.

ZANIM STANIEMY W RINGU V MGPM 2016 BRZESKO - WYNIKI

Z całej Polski na cykliczne Grand Prix Małopolski zjeżdżają zawodnicy, aby sprawdzić postępy w treningach. Weryfikacja jest bolesna, bo wiele ośrodków bardzo dobrze radzi sobie z przygotowaniem zawodników, a korzystają na tym tak kibice jak i ogólny wskaźnik poziomu sportowego, który widać z edycji na edycję. W trakcie przekazu na żywo, redaktor naszego portalu starał się przeprowadzić z każdym zawodnikiem krótki wywiad po walce, a z organizatorem Edmundem Kubisiakiem na zakończenie kilka słów i oczywiście zaproszenie na 25 czerwca do Gródka. Wyniki w rozwinięciu.


ŻEROMIŃSKI ZAKOŃCZYŁ SPARINGI DO WALKI W SZYDŁOWCU

- Zakończyłem przygotowania do sobotniej walki w Szydłowcu. Jestem z nich bardzo zadowolony, ponieważ nigdy wcześniej nie zrobiłem aż tylu rund sparingu - mówi Michał Żeromiński (10-2, 1 KO), który w najbliższą sobotę na zamku w Szydłowcu w walce wieczoru zmierzy się z doświadczonym Romanem Seliwerstowem (16-10, 5 KO). Stawką pojedynku będzie interkontynentalny pas federacji WBF.