Archiwum wiadomości z dnia: 2016-04-29

 
I MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ ZIEMI NOWODWORSKIEJ

Niedobór sportowej rywalizacji na Mazowszu ma wypełnić pierwszy międzynarodowy turniej w Nowym Dworze Mazowieckim - trwają zgłoszenia, a na tą chwilę prócz reprezentantów gospodarzy, zapowiedziało się już kilka ekip zagranicznych, więc istnieje szansa na sprawdzenie się w szerokiej, międzynarodowej obsadzie. Szczegóły w rozwinięciu.


ERIC MOLINA: DZIŚ JESZCZE FURY OGRAŁBY JOSHUĘ

Eric Molina (25-3, 19 KO) był jednym z trzech kandydatów do starcia z Anthonym Joshuą (16-0, 16 KO) w jego pierwszej obronie tytułu mistrza świata wagi ciężkiej federacji IBF. Ostatecznie wybór padł na kogo innego, a "Drummer Boy" zabrał głos w sprawie ewentualnej konfrontacji Joshuy z Tysonem Furym (25-0, 18 KO).


WYKRUSZA SIĘ 'STARA GWARDIA'

Wielokrotnie widziany w sekundanckim narożniku z inną charakterystyczną osobowością trenerskiego świata, Janem Walczakiem - pochodzący z Inowrocławia, Grzegorz Wysocki odszedł z tego świata i w najbliższy weekend będzie można uczestniczyć w jego ostatniej drodze. Wcześniej widzieliśmy Jego w 190 walkach, a potem trzynastoletnim wysiłkiem wykuwał talenty pięściarskie jako nieoceniony szkoleniowiec.DARIUSZ SĘK NA OSTATNIEJ PROSTEJ PRZYGOTOWAŃ DO WALKI W TARNOWIE

- Liczyłem na trochę lepszego rywala, ale nie narzekam na brak motywacji, bo motywacją samą w sobie jest występ przed moimi kibicami w Tarnowie - mówi Dariusz Sęk (25-2-1, 8 KO), którego odwiedziliśmy przedwczoraj na treningu. Już 7 maja walka z Jewgienijem Machtejenką (6-3, 5 KO). A potem? Ambicje są takie, by najpierw zaatakować pas Unii Europejskiej, następnie zaś tytuł mistrza Europy wagi półciężkiej.