PIOTR GUDEL OTRZYMAŁ PROPOZYCJĘ WALKI W KAZACHSTANIE

- W tamtym tygodniu otrzymałem propozycję walki w Kazachstanie z lokalnym i niepokonanym zawodnikiem, ale niestety musiałem odmówić, ponieważ miałbym zbyt krótki okres na przygotowania - zdradził Piotr Gudel (4-1-1), który pauzuje już od pół roku.

- Cały czas jestem w delikatnym treningu, przy czym teraz głównie skupiam się na wzmocnieniu się fizycznie. Nie zapominam jednak przy tym o treningu techniki. W tej kwestii nic się nie zmienia i cały czas pracuję z Andrzejem Liczikiem. Miałem propozycję walki 14 maja w Kazachstanie z niepokonanym rywalem, ale po pierwsze, czasu było za mało, a po drugie, miałbym wystąpić w wyższym limicie 59 kilogramów. A nie chciałem narażać się na drugą porażkę w karierze. Pieniądze też nie były jakieś oszałamiające, zwykła, przeciętna wypłata - kontynuował pięściarz promowany przez Tomasza Babilońskiego.

Jeszcze niedawno Gudel był przymierzany do starcia z Łukaszem Maszczykiem bądź Krzysztofem Rogowskim podczas PBN w Krakowie, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło. Piotrek więc nadal czeka na swoją szansę.

- Po rezygnacji Łukasza z pojedynku byłem po prostu wściekły. Naprawdę wielka szkoda, bo przecież każdy marzy o występie na tak prestiżowej imprezie, a mi dosłownie uciekła sprzed nosa. Mówi się trudno, mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będzie mi dane zabokoswać na Polsat Boxing Night. Póki co czekam na termin kolejnego startu. Wszystko wskazuje na to, że kibice zobaczą mnie w akcji dopiero w drugiej połowie roku - dodał Gudel.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: parlae
Data: 29-04-2016 16:55:49 
Nie chciał się narażać na TRZECIĄ porażkę w karierze bo Vidal go po prostu pokonał.
 Autor komentarza: Moonshine
Data: 29-04-2016 22:47:50 
Slabiutki zawodnik. Nie wroze mu wielkiej przyszlosci. Trenera ma rowniez niezbyt wybitnego wiec wielkich postepow nie bedzie
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.