JKB JAWOR TEAM - KOLEJNE WYZWANIE

Już 14 maja o godz 17:00 w jaworznickiej hali MCKiS przy ulicy Grunwaldzkiej 80 w ramach XI Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego im. Roberta Kopytka - gospodarze podejmują tym razem słowacką drużynę Nitra Box Club.
Kolejny bardzo wymagający rywal przyjedzie do Jaworzna w bardzo silnym składzie i hala MCKiS jak co roku będzie pękała w szwach. Jaworznianie nie boją się trudnych wyzwań i sprawdzają się naprawdę z mocnymi przeciwnikami. Nitra Box Club - to najlepsza drużyna seniorów na Słowacji z doskonałym zapleczem młodzieży. JKB Jawor Team - również doskonale pracuje z młodzieżą i do tego meczu wystawi swoich najlepszych wychowanków z medalistami Mistrzostw Polski włącznie. W drużynie JKB Jawor Team, zobaczymy najlepszych zawodników, a także Mistrzów Polski: Dawida (-52kg junior), Dominika Harwankowskiego (-48kg kadet) , Bartłomieja Przybyłę (-50kg kadet). Również zobaczymy ubiegłorocznych brązowych medalistów Mistrzostw Polski Juniorów z Wałcza - Szymona Kajdę (-60kg) oraz Przemysława Oleja (-64kg).
Oczywiście jak co roku będą inne atrakcje, takie jak pokazy jujitsu - zrealizowane przez wychowanków Łukasza Proksy, piękne gimnastyczki artystyczne z Dębu Katowice 19. Honorowym gościem turnieju będzie mama św. Pamięci Roberta, Pani Barbara Kopytek i żona Małgosia.  Jednym słowem będzie się działo i wierni jaworzniccy kibice boksu i klubu JKB Jawor Team w tym dniu nudzić się nie będą.
Dodać należy, że w maju rusza także kurs >>>, organizowany przez prężnie działający ośrodek w Zagłębiu, na który trwają jeszcze zapisy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.