Archiwum wiadomości z dnia: 2016-04-19

 


SPRAWDZIAN NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

W najbliższy weekend czeka nas ciekawy sprawdzian dwóch okręgów pięściarskich. Z jednego narożnika wyjdą reprezentanci świetnie rozwijającego się ośrodka w Szczecinie, a naprzeciw zobaczą dobrze zapowiadająca się drużynę z Dolnego Śląska. Wszystko to na żywo na BOKSER.ORG - zapraszamy.FOTORELACJA: FINAŁ XV MP JUNIOREK 2016

Kobiety boksu - zatrzymane w kadrze ujęcia z atmosfery ringowej i wokół ringu ustawionego w Hali Sportowej przy ulicy Konarskiego 36 w Grudziądzu. Prezentujemy obszerną fotorelację z emocjonalizacjach finałów XV Indywidualnych Mistrzostw polski Juniorek (14-17.04.2016). Zapraszamy do galerii.


ZAPOWIEDŹ - III GP MAŁOPOLSKI W DOBCZYCACH

Dobczyce, niewielu zna ta miejscowość, ale tam własnie całe sobotnie popołudnie przepełnione będzie emocjami sportowymi w najczystszej postaci; to tam spotkają się młodzi adepci pięściarstwa, aby sprawdzić swój poziom umiejętności. III Międzynarodowe Grand Prix Małopolski, startujemy dla Was z transmisją pojedynków już w ten weekend.

'TWARZE BOKSU' TRAFIŁY DO MISTRZÓW

Za nami pierwsza odsłona uroczystości związanych z jubileuszem 90-lecia Kujawsko-Pomorskiego Boksu. Wydarzeniem tym było wydanie książki pt. Twarze Pomorsko-Kujawskiego Boksu. Cykl artykułów z historii boksu ukazuje się na naszych łamach od początku roku. Zapraszamy do działu Historia.


NORBERT DĄBROWSKI CHĘTNY NA WALKĘ Z GARGULĄ

- Cały czas jestem w treningu. Ostatnia walka nie potoczyła się tak, jak bym sobie tego życzył. Wyszła ta dziesięciomiesięczna przerwa od boksu - mówi Norbert Dąbrowski (18-4-1, 7 KO), który miesiąc temu zremisował z Jordanem Kulińskim. "Noras" nie ukrywa, że z chęcią spotkałby się teraz w umownym limicie z Tomaszem Gargulą (18-1-1, 5 KO).

TRADYCJA PODTRZYMANA - REMBECKI WRACA Z PASEM

Po zaciętym pojedynku finałowym stosunkiem głosów 2-1, Rembecki podtrzymał tradycję i zdobył Pas Montana. Polska ekipa wraca z Francji w dobrych nastrojach, choć pozostałe starcia naszych reprezentantów zasługiwały na wielkie brawa, to punktacja była jednoznaczna - 'tylko' srebro. Zapraszamy do fotorelacji.


KURS SĘDZIEGO BOKSU OLIMPIJSKIEGO

Mnogość imprez pięściarskich w naszym kraju wymaga dobrej kadry sędziowskiej. Kolejna okazja, dla sportowych pasjonatów, a także tych, którzy chcą poczuć niesamowite emocje w bezpośredniej bliskości emocjonujących starć, bo w samym sercu pięściarstwa - centralnie w ringu - dumnie unieść rękę zwycięzcy! Informacje o kursie w rozwinięciu.