Archiwum wiadomości z dnia: 2016-04-16

 
FOTORELACJA: TRZECH POLAKÓW W FINALE - PAS MONTANA

Bardzo ładne widowisko pięściarskie zagwarantowali nam aktorzy walk półfinałowych o Pas Montana we Francji. Wygrana Rembeckiego z wicemistrzem gospodarzy, była nie lada zaskoczeniem. Większość pojedynków kończyła się werdyktami niejednogłośnymi, a odzwierciedlała nieustępliwość zawodników, emocje i wysokie tempo pojedynków.
NA ŻYWO: GALA W TCZEWIE

Przed nami gala w Tczewie, którą redakcja BOKSER.ORG transmituje na żywo. Zaczynamy od studia, gdzie gościć będziemy między innymi Krystiana Cieśnika - promotora tej gali, a także Mariusz Grabowskiego. Potem czeka nas pięć walk w boksie olimpijskim, a na koniec to, co najważniejsze, czyli kilka ciekawych walk zawodowych. Zapraszamy! To będzie doskonałe wprowadzenie do emocji walk rozgrywanych w nocy za oceanem.


GŁOWACKI-CUNNINGHAM: ZOSTAŁY JUŻ TYLKO GODZINY

"Steve nie zbijał za dużo, więc to nie będzie problemem. Na pewno nie stracił też swojej szybkości, ale czy będzie w stanie unikać ciosów Polaka przez całą walkę?" - zastanawia się BJ Flores, który będzie komentował dzisiejszy bój Steve'a Cunninghama (28-7-1, 13 KO) z Krzysztofem Głowackim (25-0, 16 KO).
WYNIKI Z NOCY

W nocy odbyło się kilka ciekawych potyczek. My oczywiście czekamy na starcie Głowacki vs Cunningham, ale póki co w skrócie o tym, co działo się nad ranem czasu polskiego.FELIX STURM WPADŁ NA DOPINGU?

Nosił wilk razy kilka... Jeszcze nie tak dawno temu Felix Sturm (40-5-3, 18 KO) karcił złapanego na dopingu Sama Solimana i dużo opowiadał o czystości w sporcie. Teraz jednak dziennikarze Bilda twierdzą, że tym razem to właśnie Sturm wpadł na stosowaniu niedozwolonych środków wspomagających.


GŁOWACKI-CUNNINGHAM: EKSPERCI ESPN STAWIAJĄ NA KRZYŚKA

Już tylko godziny dzielą nas od pierwszej obrony tytułu mistrza świata federacji WBO kategorii cruiser w wykonaniu Krzysztofa Głowackiego (25-0, 16 KO). Rywalem Polaka będzie dawny dwukrotny champion w tym limicie, Steve Cunningham (28-7-1, 13 KO). "Główkę" z pewnością czeka trudna przeprawa, ale póki co wydaje się być faworytem zagranicznych ekspertów.WŁODACZYK: GŁOWACKI MUSI IŚĆ DO PRZODU

Dla Steve'a Cunninghama (28-7-1, 13 KO) dzisiejsza konfrontacja z Krzysztofem Głowackim (25-0, 16 KO) będzie już piątym spotkaniem z polskim pięściarzem. Wcześniej dwukrotnie przegrał z Tomkiem Adamkiem, choć zdaniem wielu w rewanżu powinien zwyciężyć, a z Krzysztofem Włodarczykiem (50-3-1, 36 KO) zanotował bilans 1:1.