Archiwum wiadomości z dnia: 2016-03-25

 


PETER FURY: WCIĄŻ JESZCZE NIC NIE WIADOMO

- Wciąż nic nie jest ani podpisane, ani dogadane, ale ciężko pracujemy nad starciem w lipcu - mówi Peter Fury, wujek i trener Tysona Fury'ego (25-0, 18 KO), o wyczekiwanym rewanżu z Władimirem Kliczką (64-3, 53 KO). To jego komentarz na temat dzisiejszych rewelacji, jakoby ogłoszenie wszystkich szczegółów miało nastąpić lada dzień.ARTHUR ABRAHAM: RAMIREZ JESZCZE POŻAŁUJE TEJ WALKI

Arthur Abraham (44-4, 29 KO) za dwa tygodnie podejdzie do szóstej i być może najtrudniejszej obrony tytułu mistrza świata kategorii super średniej federacji WBO, spotykając na swojej drodze Gilberto Ramireza (33-0, 24 KO). Pomimo wygranego przetargu przez swoją grupę Ormianin z niemieckim paszportem wybiera się na teren rywala, ale jak sam twierdzi, nie robi to mu większej różnicy.


ANDRE WARD: PRZED KOWALIOWEM MUSZĘ COŚ JESZCZE UDOWODNIĆ

- To tak jak w fazie playoffs w lidze NBA. Nie dojdziesz do finałów, jeżeli najpierw nie przejdziesz pierwszych rund. Nie zrobię drugiego i trzeciego kroku, dopóki najpierw nie zrobię pierwszego, a jutrzejsza walka to właśnie pierwszy krok do walki z Kowaliowem - mówi Andre Ward (28-0, 15 KO), który jutrzejszej nocy skrzyżuje rękawice z Sullivanem Barrerą (17-0, 12 KO).
GOŁOWKIN BLISKO LIMITU NA 30 DNI PRZED WALKĄ Z WADE'EM

Zgodnie z przepisami World Boxing Council Giennadij Gołowkin (34-0, 31 KO) i Dominic Wade (18-0, 12 KO) na trzydzieści dni przed walką zostali poddani kontrolnemu ważeniu. Obaj zmieścili się w dopuszczalnym limicie, a Kazach jest już nawet blisko 160 funtów obowiązujących w wadze średniej, w której odbędzie się pojedynek.


EWA BRODNICKA PRZED GALĄ PBN I WALKĄ Z TORTI

Już za osiem dni podczas Polsat Boxing Night broniąca pasa mistrzyni Europy wagi lekkiej Ewa Brodnicka (10-0, 2 KO) spotka się z Anitą Torti (9-5-1, 3 KO). My porozmawialiśmy z naszą zawodniczką dwa tygodnie temu, tuż przed wylotem na obóz do Niemiec, skąd Ewa wróci dopiero w trakcie świąt. Dlatego przeczekaliśmy trochę i teraz, na podgrzanie atmosfery przed PBN, prezentujemy Wam nasz wywiad. Zapraszamy.