Archiwum wiadomości z dnia: 2016-03-20

 
WALKER ODGRAŻA SIĘ, CHCE REWANŻU Z WACHEM

Przebywający na obozie przygotowawczym Tomasza Adamka w Łomnicy Travis Walker (39-14-1, 31 KO) w rozmowie z portalem Wokół Ringu zadeklarował chęć zrewanżowania się Mariuszowi Wachowi (31-2, 17 KO) za porażkę z grudnia 2014 roku. Amerykanin uważa, że do pierwszej walki miał mało czasu na przygotowania, twierdzi, że jeśli dojdzie do rewanżu, zniszczy "Wikinga".MINĘŁA TRZYDZIESTA ROCZNICA WALKI HAGLER vs MUGABI

10 marca 1986 roku legendarny champion wagi średniej Marvin Hagler (62-3-2, 52 KO) odniósł ostatnie zwycięstwo na zawodowych ringach. Słynący z niesamowitej siły ciosu "Marvelous" zmierzył się wówczas z niepokonanym Johnem Mugabim (42-7-1, 39 KO), który nie bez powodu nazywany był "Bestią" z Ugandy.


WIDEO: BORUTA vs CHACYGOW

Wracamy jeszcze na moment do gali w Radomiu. Jedną z walk, które nie znalazły się w przekazie telewizyjnym, było starcie Patryka Boruty (3-0) z Chawazi Chacygowem (11-14, 7 KO). Teraz pokazujemy je dzięki uprzejmości stacji Polsat. Doświadczony Białorusin był znakomitym amatorem. W 2002 roku zdobył złoty medal mistrzostw Europy. Dwa lata później podczas igrzysk w Atenach odprawił na punkty Juana Manuela Lopeza, ale już w gronie zawodowców kompletnie zawodził. Tak samo było w Radomiu, gdzie nie sprostał rozpoczynającemu dopiero zawodową karierę młodemu Polakowi. Zapraszamy.