Archiwum wiadomości z dnia: 2016-03-07

 


TOMASZ GARGULA: MIMO WSZYSTKO LICZĘ NA REWANŻ Z MISZKINIEM

- Jestem trochę zaskoczony decyzją Maćka o zakończeniu sportowej kariery. Na dzień dzisiejszy skupiam się tylko i wyłącznie na najbliższym pojedynku z Andrzejem, ale nie ukrywam, że jeżeli wygram, to będę liczył na rewanż z Maćkiem - mówi Tomasz Gargula (17-1-1, 5 KO), który zapewnia, że jest w pełni zdrów i postawi wysoko poprzeczkę w najbliższej walce.


LUIS ORTIZ: PRZETRĄCĘ GŁOWĘ USTINOWA

Informowaliśmy już Was o tym, że robione są przymiarki do organizacji walki Luisa Ortiza (25-0, 22 KO) z Aleksandrem Ustinowem (33-1, 24 KO) podczas gali Canelo-Khan 7 maja w nowej hali T-Mobile Arena w Las Vegas. "King-Kong" nie ma wątpliwości, że olbrzymi Białorusin będzie kolejną ofiarą i również nie dotrwa do ostatniego gongu.BROWNE CHĘTNY NA FURY'EGO, BRIGGS CHĘTNY NA BROWNE'A

Jeszcze przed sobotnią walką Lucas Browne (24-0, 21 KO) wiedział, że w razie wygranej nad Rusłanem Czagajewem, w pierwszej obronie pasa WBA Regular wagi ciężkiej będzie musiał spotkać się z Fresem Oquendo (37-8, 24 KO). Menadżer nowego championa - Matt Clarke, chciałby doprowadzić do takiego spotkania w Australii.


TYSON FURY KRYTYKUJE McGREGORA I MMA

Tyson Fury (25-0, 18 KO) ma używanie po porażce Conora McGregora. Bokserski król wagi ciężkiej uważa, że czołowy zawodnik mieszanych sportów walki nie zachował się jak na irlandzkiego wojownika przystało, kiedy na gali UFC 196 w Las Vegas poddał się w walce z Nate'em Diazem.ORTIZ: MAYWEATHER MOŻE WRÓCIĆ

Były mistrz świata w wadze półśredniej, starający się odbudować swoją pozycję w bokserskim świecie Victor Ortiz (31-5-2, 24 KO) jest pewien, że były król zestawienia P4P, Floyd Mayweather Jr (49-0, 26 KO), nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

WIDEO: MATEUSZ MASTERNAK NA 'MAKARONACH' Z ANDRZEJEM GMITRUKIEM

Wczoraj późnym wieczorem Mateusz Masternak (36-4, 26 KO) przybył do Osady Śnieżka w Łomnicy, gdzie będzie sparował między innymi z Tomaszem Adamkiem oraz Michałem Cieślakiem. My oczywiście tych sparingów nie pokażemy, prezentujemy Wam za to jeden z ostatnich treningów "Mastera" z Andrzejem Gmitrukiem w Warszawie i pracę na "makaronach".