Archiwum wiadomości z dnia: 2016-01-12

 
WILDER WYSADZIŁ SZPILKĘ

Jak na lidera Bomb Squad przystało, Deontay Wilder (35-0, 34 KO) postarał się o wybuchową zapowiedź walki z Arturem Szpilką (20-1, 15 KO), który w najbliższy weekend odbędzie się na Brooklynie. Amerykanin wysadził robiącego za polskiego pięściarza Pinheada, postać z serii filmów "Hellraiser". - W filmie Pinhead trafił do piekła. My jednak wyślemy Szpilkę do nieba - powiedział. Szpilka podsumował to krótko na Facebooku: - Patrzcie, jaki klaun - napisał.McCRORY: WILDER MUSI WALCZYĆ Z LEPSZYMI RYWALAMI

Glenn McCrory, były mistrz świata w wadze junior ciężkiej, a obecnie ekspert brytyjskiej stacji Sky Sports, twierdzi, że Deontay Wilder (35-0, 34 KO), który zmierzy się w weekend z Arturem Szpilką (20-1, 15 KO), musi zacząć boksować z poważniejszą konkurencją. - W tej chwili walczy z samymi panami nikt - mówi.


GŁAZKOW PRZED WALKĄ O PAS IBF: JESTEM W SZCZYTOWEJ FORMIE

Wiaczesław Głazkow (21-0-1, 13 KO) stanie w najbliższą sobotę do walki z Charlesem Martinem (22-0-1, 20 KO) o wakujący tytuł mistrza świata wagi ciężkiej organizacji IBF. Jest nieznacznym faworytem, ale w przeszłości już zdarzały mu się gorsze występy. - Stres mnie nie spali, bo przecież igrzyska to impreza podobnej rangi - zapewnia Ukrainiec.