Archiwum wiadomości z dnia: 2015-11-09

 
WIDEO: KAMIŃSKI vs ROGOWSKI

Za nami XX Międzynarodowy Turniej Bokserski "Złoty Żubr". W Hajnówce przez dwa dni obserwowaliśmy zmagania pięściarzy z Polski, Litwy, Łotwy i Białorusi. Prezentujemy Wam jedną z najbardziej zaciętych walk na tej imprezie, określaną przez obserwatorów mianem ringowej wojny. Między linami zobaczyliśmy kadetów w kategorii do 75 kilogramów, Adriana Rogowskiego (Cristal Białystok) i Szymona Kamińskiego (OSiR Suwałki). Były ostre wymiany ciosów, nokdaun i rywalizacja na całego do ostatniego gongu.HELENIUS POBIJE REKORD?

Kiedy Robert Helenius (21-0, 13 KO) cztery lata temu mierzył się z Dereckiem Chisorą, na żywo spektakl ten śledziło 12 734 kibiców. Olbrzymi Fin 19 grudnia w Hartwall Arena w Helsinkach zaatakuje Erkana Tepera (15-0, 10 KO) i należący do niego tytuł mistrza Europy wagi ciężkiej. I prawdopodobnie rekord wszech czasów w Finlandii jeśli chodzi o publikę zostanie pobity.

MASTERNAK TRENUJE W NIEMCZECH DO STARCIA Z BELLEW

Mateusz Masternak (36-3, 26 KO) kontynuuje przygotowania do starcia z Tonym Bellew (25-2-1, 16 KO). - Wiedziałem o tej walce na dobrą sprawę trzy tygodnie temu. Czekaliśmy tylko na ustalenie pewnych szczegółów, więc już wcześniej trenowałem - nie ukrywa były mistrz Europy kategorii junior ciężkiej.


FONFARA: CHCEMY REWANŻU ZE STEVENSONEM W LAS VEGAS

- Taki luźny termin mojej kolejnej walki to przełom marca i kwietnia - zdradził w magazynie Puncher przebywający od wczoraj w ojczyźnie Andrzej Fonfara (28-3, 16 KO). "Polski Książę" wciąż ma nadzieję, że w kolejnym starcie dostanie wyczekiwany rewanż z zasiadającym na tronie federacji WBC wagi półciężkiej Adonisem Stevensonem (27-1, 22 KO).