Archiwum wiadomości z dnia: 2015-10-19

 


REKORDOWY JUBILEUSZ

W miniony weekend na dwudniowym jubileuszowym XV Międzynarodowym Turniej im. Józefa Cyrana o Puchar Prezydenta Miasta Rybnika na hali sportowej w Boguszowicach wystartowało rekordowo 124 zawodników - prócz reprezentacji z Dolnego i Górnego Śląska oraz Łodzi dołączyli przedstawiciele klubów z Kosowa i po dwie ekipy ze Słowacji oraz Czech.

MAYWEATHER-GOŁOWKIN? DONALD TRUMP JEST ZA

Ubiegający się o nominację w wyborach prezydenckich z ramienia Partii Republikańskiej Donald Trump zrobił sobie w weekend przerwę od politycznego zgiełku i wybrał się do Madison Square Garden na galę z udziałem Giennadija Gołowkina (34-0, 31 KO) i Davida Lemieux (34-3, 31 KO).
TECHNICZNE NOKAUTY DROGĄ NA MP 2015

W Elblągu odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Dwudniowy turniej był eliminacją do krajowego czempionatu. - Na start w Mistrzostwach Polski, na początku listopada, zdecydowanie zasłużyli dwaj wyróżniający się zawodnicy: Michał Wojciechowski i Damian Zawieruszyński - powiedział Hieronim Kozakiewicz - jeden z organizatorów mistrzostw, choć w pozostałych walkach nie zabrakło mocnych rozstrzygnięć. Relacja w rozwinięciu.