REKORDOWY JUBILEUSZ

W dniach 17-18 października 2015 na hali sportowej w Rybniku - Boguszowicach odbył się jubileuszowy XV Międzynarodowy Turniej im. Józefa Cyrana o Puchar Prezydenta Miasta Rybnika. Wystartowało rekordowo 124 zawodników: po dwie ekipy ze Słowacji i Czech, Kosowo, Dolny Śląsk, Łódzkie i Górny Śląsk.

Drużynowo I miejsce zdobyli pięściarze z Rybnika, na II miejscu ekipa z Nitry (Słowacja), III miejsce zawodnicy z Rudy Śląskiej.
Punkty dla Rybnika wywalczyli: Dawid Siedlecki, Konsek Sebastian, Lutka Błażej, Pierchała Dawid, Paszenda Rafał, Skorupa Szymon i Artur, Paweł Mateja, Kostka Karol oraz po jednym - Breus Sebastian i Daniel Skorupa. W ringu sekundowali naszym zawodnikom Zbyszek Gąsiorowski i Wojtek Podgórny. 

Dawid Siedlecki (RMKS Rybnik) został uznany najlepszym młodzikiem tego turnieju pokonując w finale Jakuba Baranowskiego z Gwardii Wrocław, czym zagwarantował sobie start w Mistrzostwach Polski 2015 w Poznaniu.
Ponadto wyróżnienia otrzymali:
Najlepszy kadet - Christopher Bartoń z Nitry.
Najlepszy junior - Mateusz Wodziński z Sosnowca.
Najlepszy młodzieżowiec - Błażej Lutka z Rybnika pokonując bardzo mocnego Słowaka Mario Maskanica.

Nagrody i puchary zawodnikom wręczał V-ce Prezydent Miasta Rybnika - Piotr Masłowski i żona Józefa Cyrana - Jolanta wraz z rodziną.
Podczas turnieju - podobnie jak w Elblągu >>>  najmłodsi pięściarze - tym razem z Rybnika: Dawid Siedlecki i Szymon Skorupa wywalczyli wyjazd na Mistrzostwa Polski Młodzików, które odbędą się w Poznaniu (07-08.11.2015) co wynika z naszego Kalendarza Kibica 2015 >>>, a już we wtorek rano trzej reprezentanci RMKS Rybnik: Sebastian Konsek, Błażej Lutka i Karol Kostka wyjeżdzają do Konina na Młodzieżowe Mistrzostwa Polski.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.