Archiwum wiadomości z dnia: 2015-07-12

 

THURMAN BYŁ W TARAPATACH, ALE ZASTOPOWAŁ COLLAZO

W głównej walce wieczoru PBC w Tampa Keith Thurman (26-0, 22 KO) pokonał przed czasem Luisa Collazo (36-7, 19 KO). Tym samym obronił tytuł mistrza świata wagi półśredniej federacji WBA w wersji Regular, a po wszystkim rzucił wyzwanie samemu Floydowi Mayweatherowi Jr (48-0, 26 KO). Ale po kolei, bo wcale tak łatwo nie było.


WPADKA TONY'EGO HARRISONA, WILLIE NELSON WRACA DO GRY

Niewątpliwie to niepokonany Tony Harrison (21-1, 18 KO) był faworytem potyczki z Willie Nelsonem (24-2-1, 14 KO). - Chcę być pierwszym, który pokona go przed czasem - krzyczał na konferencji prasowej zawodnik uważany za gorącego prospekta kategorii junior średniej. I skończyło się na czasówce, tylko że w drugą stronę.
MAŁE PIĘŚCI: BOKS A LA McGREGOR (ZAPOWIEDŹ I KONKURS)

Nawet najbardziej konserwatywni kibice boksu powinni wreszcie otworzyć oczy i zrozumieć, jak złożonym i fascynującym sportem jest MMA. Wczorajsza walka Conora McGregora z Chadem Mendesem była pokazem siły UFC i ucztą dla każdego miłośnika poetyckiej przemocy. Charyzmatyczny striker z Dublina zmienia sztuki walki w spektakularnym stylu, budząc olbrzymie emocje. Irlandzka rewolucja staje się faktem.
COLLAZO: W PIĄTEJ RUNDZIE ZABRAKŁO CZASU

Luis Collazo (36-7, 19 KO) twierdzi, że prawdopodobnie wykończyłby Keitha Thurmana (26-0, 22 KO), gdyby w piątej rundzie miał trochę więcej czasu. 34-letni Amerykanin trafił w tej odsłonie młodszego rodaka potężnym ciosem na tułów, który spowodował odwrót faworyta.
ARREOLA: CHCĘ BYĆ AKTYWNIEJSZY

Chris Arreola (36-4, 31 KO) zapowiada, że w sobotę wniesie do ringu 250 funtów, lub nawet mniej. Po słabym występie w połowie marca tym razem Amerykanin popracował już trochę mocniej, bo przecież Fred Kassi (18-3, 10 KO) ze swoim stylem może być dla niego niewygodny.