Archiwum wiadomości z dnia: 2015-06-28

 SYROWATKA I GMITRUK MIERZĄ CORAZ WYŻEJ

Michał Syrowatka (13-0, 4 KO) w wielkim stylu rozprawił się z Tarikiem Madnim (19-8-1, 1 KO). Po walce zarówno on jak i trenujący go Andrzej Gmitruk zapewniali, że to dopiero początek czegoś znacznie większego. Jeśli wszystko pójdzie po myśli tych panów, już wkrótce kariera Michała ma nabrać rozpędu.


BRADLEY OTWARTY NA REWANŻ Z VARGASEM

Timothy Bradley (32-1-1, 12 KO) zapowiedział, że da rewanż Jessie'emu Vargasowi (26-1, 9 KO), którego minionej nocy pokonał jednogłośnie na punkty. - Możemy się spotkać ponownie, dlaczego nie? Nie ma żadnego problemu - oświadczył "Desert Storm".
POWIETKIN: MOGĘ WALCZYĆ Z KLICZKĄ W KIJOWIE

Aleksander Powietkin (29-1, 21 KO) jest skłonny przyjąć zaproszenie Władimira Kliczki (64-3, 53 KO), który zaproponował, aby walka rewanżowa z Rosjaninem odbyła się w Kijowie. - Jeżeli będzie trzeba, pojadę na Ukrainę. Najważniejsze, aby promotorzy zapewnili nam bezpieczeństwo. Jeśli to zrobią, nie ma problemu, mogę tam walczyć - powiedział.SALETA O ADAMKU: CHCĘ BY RÓŻNICA W SZYBKOŚCI BYŁA JAK NAJMNIEJSZA

Przemysław Saleta (44-7, 22 KO) zdradził nam częściowo skład sparingpartnerów w ramach przygotowań do walki z Tomaszem Adamkiem (49-4, 29 KO). Przypomnijmy, iż dwaj doświadczeni "ciężcy" skrzyżują rękawice w walce wieczoru czwartej gali z serii Polsat Boxing Night, która 26 września zawita do łódzkiej Atlas Areny. Po wczorajszym wieczorze w Krynicy mieliśmy okazję trochę dłużej porozmawiać z byłym mistrzem Europy, który szerzej opowiedział o czekającej go konfrontacji z "Góralem". Zapraszamy!


TOMASZ GARGULA PO UDANYM POWROCIE NA RING

Tomasz Gargula (16-0-1, 5 KO) nie boksował ponad dekadę. Wczoraj jednak powrócił na ringu w Krynicy i pomimo tak długiej przerwy pokazał się na tle Sebastiana Wywalca (3-10, 1 KO) z naprawdę dobrej strony. Po wszystkim znów rzucił rękawice czołowym polskim pięściarzom, których chce przetestować w niedalekiej przyszłości.

BRADLEY-VARGAS: STATYSTYKI CIOSÓW

Timothy Bradley (32-1-1, 12 KO) pokonał Jessie'ego Vargasa (26-1, 9 KO) wyraźnie na punkty, jednak statystyki ciosów nie odzwierciedlają dużej przewagi 31-latka. Według obliczeń CompuBox "Desert Storm" zadał tylko o 29 celnych ciosów więcej, przy podobnej skuteczności, na jakiej boksowali obaj zawodnicy.