ADAMEK-SALETA: NA ROZPISCE WALKA SĘK vs GŁAŻEWSKI?

Do tej pory nazwisko Pawła Głażewskiego (23-4, 5 KO) przy okazji wrześniowej gali Polsat Boxing Night padało wyłącznie w kontekście ewentualnej potyczki z Robertem Parzęczewskim. Gdy ten jednak przegrał niedawno w Ostrowcu, pojawiła się inna opcja.

Pomimo dwóch porażek w bardzo złym stylu popularny "Głaz" nadal pozostaje jednym z bardziej rozpoznawalnych pięściarzy wagi półciężkiej na naszym podwórku. Niekwestionowanym numerem jeden jest oczywiście Andrzej Fonfara, ale drugi w tym rankingu wydaje się być Dariusz Sęk (22-2-1, 7 KO). I właśnie podopieczny Andrzeja Gmitruka mógłby być przeciwnikiem Głażewskiego na czwartej gali z serii PBN.

- Byłoby fajnie, bo Paweł nadal jest w Polsce jednym z lepszych zawodników. Mi zależy na występie na tej gali i kogo mi nie dadzą, to przyjmę taki pojedynek - stwierdził Sęk.

Póki co czeka go kolejna wyprawa do Niemiec, bo już 4 lipca na ringu w Monachium zaboksuje z Shefatem Isufim (17-2-2, 13 KO). W stawce będzie regionalny pas organizacji WBC. Jeśli wygra, a nie nabawi się kontuzji, start na łódzkiej imprezie stanie się realny.

Co ciekawe obaj mają już po jednym starcie na PBN. Wystąpili tego samego wieczoru - 23 lutego 2013 roku. Głażewski przez dziesięć rund obijał wtedy Bartłomieja Grafkę, wygrywając u wszystkich sędziów w stosunku 100:90. Z kolei Sęk zastopował Remigiusza Woza w czwartej odsłonie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lRollinsl
Data: 28-06-2015 09:46:55 
Całe to PBN to będzie chała, tego możemy być pewni.
Głażewski nie zasługuje, żeby tam wystąpić, ale ponieważ będzie to chała, więc tym razem pasuje akurat.

Z Sękiem to byłby mismatch - Dariusz pobawiłby się nieudacznikiem, publiczność by się zanudziła, i tyle by wyszło z tego całego "wielkiego show".
 Autor komentarza: Addy
Data: 28-06-2015 10:09:43 
Chętnie zobaczyłbym taki pojedynek. Głażewski - pomimo ostatnich porażek - to jednak jakieś nazwisko na naszym rynku. Ponadto, uważam że Sęk zasługuje na pojedynek na takiej gali. Póki co, ważne by wygrał 4 lipca w Niemczech, bo na terenie rywala, jak wiadomo - bywa bardzo ciężko.
 Autor komentarza: rtg981
Data: 28-06-2015 12:03:14 
@lRollinsl

z tą chałą to nie byłbym taki pewny. Myślę że na pewno parę(2-3)ciekawych zestawień zobaczymy. Jeśli chcą to puścić w PPV to coś z dobry poziomem bokserskim muszą wrzucić do rozpiski. PBN to jednak zbyt dobra marka, którą nie zmarnują puszczając 6 mismatch-ów. Tym bardziej że walka wieczoru jest mismatch typowo pod publikę.
 Autor komentarza: SzarmanckiAdorator
Data: 28-06-2015 20:54:21 
wiekszy sens by miala walka sek vs miszkin i glazewski vs kostecki :D
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.