MAŁE PIĘŚCI: FOTOGRAFIA BOKSERSKA

Jeżeli chcecie zrozumieć duszę ''Górala'', potrzebujecie kontaktu z fotografią Jakuba Dobka, arcydziełem ponadczasowym.

FOTOGRAFIA BOKSERSKA

       Dotarliśmy do Wilczego Jaru 15 listopada 2014 roku, około czwartej rano. Niemal dokładnie 36 lat po katastrofie otworzyłem drzwi samochodu i podkręciłem głośność. W noc popłynęło ''Everything is new'' Anthony’ego Hegarty’ego.

       Przepłakaliśmy wszystko i wszystko stało się nowe. Pamiątkowa tablica zalana światłem zniczy, flagi Polski na tle złotego krzyża, imię Józefa Adamka pierwsze na liście ofiar. Na moście znowu tworzyły się ''białe osady zamarzniętych kropel rosy''. W oddali słychać było nadjeżdżający autobus.

       Jakub Dobek zainstalował statyw tuż przy drodze i uchwycił spotkanie przeszłości z przyszłością. Po lewej stronie kadru widzimy czerwone smugi, które pozostawił Autosan. Po stronie prawej katolickie misterium ku czci zabitych.

Czytaj i oglądaj więcej na stronie wydawnictwa Ebr - www.boxrep.eu

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

Biłuński zadebiutował na łamach Bokser.org w czerwcu 2011 roku. W ciągu dwóch lat stworzył cztery autorskie cykle: "Artyści ringu", "Boxiana", "Styl robi walkę" i "KSB". Prezentował charakterystyczny styl, który często polaryzował opinie czytelników. Obecnie Biłuński tworzy reportaże dla wydawnictwa Ebr.

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: UsAtmel
Data: 28-06-2015 15:12:43 
Odnalezione na Youtubie .
Szpila zauważył że w USA nie może zachowywać sie tak bezczelnie jak w Polsce .Już wie że tam jeśli przekroczy granice to zostanie ..... tu każdy może sobie wstawić swoją wersje wydarzeń .
Filmik w ktrym Szpila relacjonuje Ameryke .
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=kJvN7bT7A84
 Autor komentarza: UsAtmel
Data: 28-06-2015 15:14:45 
sorki Małe Pięści ale co ty wiesz o duszy innego człowieka ?
 Autor komentarza: LennoxLewisLion
Data: 28-06-2015 18:06:18 
@UsAtmel

Heh..myślałem,jak tak opowiadał,że jak rzucił tą piłeczkę do wody przed tą kłodę to ten jego piesek po nią do wody wskoczył,a krokodyl go zeżarł...;-D
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.