Archiwum wiadomości z dnia: 2015-06-18

 


SPARING: LEŚNIAK vs ŻEROMIŃSKI

Michał Żeromiński (8-2, 1 KO) i Michał Leśniak (2-0, 1 KO) wystąpią podczas jutrzejszej gali "BudWeld Boxing Night" w Ostrowcu Świętokrzyskim. W ramach przygotowań zawodnicy ci gościli na obozie w Dzierżoniowie, gdzie sparowali między innymi między sobą. A my teraz prezentujemy Wam urywki ich sparingu.

W SOBOTĘ Z DYSKWALIFIKACJI WRÓCI LUIS ORTIZ

Luis Ortiz (21-0, 18 KO) przez moment mógł się szczycić tytułem federacji WBA wagi ciężkiej w wersji tymczasowej, jednak badania przeprowadzone po walce wykazały w jego organizmie niedozwolone środki wspomagające. Minęło dziewięć miesięcy, więc Kubańczyk może już walczyć. I wystąpi w najbliższą sobotę.


WIDEO: ŻEROMIŃSKI NA WADZE

67,6 kilograma zanotował podczas ceremonii ważenia Michał Żeromiński (8-2, 1 KO). Jego rywal - Laszlo Fazekas, spóźnił się na wagę, a gdy na nią wszedł okazało się, że ma jeszcze blisko kilogram do zbicia. Zobaczcie jak dziś prezentował się pięściarz z Radomia.
WAŻENIE: GERLECKI vs SOSA

Jutro na gali Wach-Airich w Ostrowcu Świętokrzyskim Michał Gerlecki (10-0, 6 KO) przystąpi do jedenastej zawodowej walki w karierze, w której zmierzy się z Argentyńczykiem Pablo Sosą (4-4-3, 3 KO). Zobaczcie jak obaj prezentowali się na ceremonii ważenia.
MICHAŁ GERLECKI PRZED WALKĄ Z PABLO SOSĄ

Już jutro na gali Wach-Airich w Ostrowcu Świętokrzyskim Michał Gerlecki (10-0, 6 KO) przystąpi do jedenastej zawodowej walki w karierze, w której zmierzy się z Argentyńczykiem Pablo Sosą (4-4-3, 3 KO). Rywal nie imponuje rekordem, ale może to być mylące. - Jestem przygotowany na ciężki pojedynek, na pewno Pablo tanio skóry nie sprzeda - mówi pięściarz Tymex Boxing Promotion.
TRENING MEDIALNY: PARZĘCZEWSKI, LEŚNIAK I RZADKOSZ

Jak już doskonale wiecie wczoraj odbył się trening medialny przed jutrzejszą galą "BudWeld Boxing Night" w Ostrowcu Świętokrzyskim. Głównym bohaterem był oczywiście Mariusz Wach, ale publiczności zaprezentowali się również Robert Parzęczewski (8-0, 3 KO), Michał Leśniak (2-0, 1 KO) i debiutujący na zawodowym ringu Mateusz Rzadkosz. Prezentujemy Wam teraz fragmenty tego treningu pod kątem tych trzech zawodników.
CZY SHOWTIME BĘDZIE MIAŁ PROBLEM?

W tę sobotę na ringu w prestiżowym MGM Grand w Las Vegas odbędzie się świetny pojedynek dwóch godnych rywali. W stolicy hazardu naprzeciwko siebie staną były mistrz świata wagi półśredniej Shawn "Showtime" Porter (25-1-1, 16 KO) oraz były czempion kategorii dywizji Adrien "The Problem" Broner (30-1, 22 KO). Transmisję z tego wydarzenia kibice w Polsce będą mogli obejrzeć na kanale TVP Sport.


WAŻENIE: WACH vs AIRICH

Dokładnie 118 kilogramów zanotował podczas dzisiejszej ceremonii ważenia zanotował Mariusz Wach (30-1, 16 KO). Jego rywal - Konstantin Airich, dokładnie trzynaście kilogramów mniej. Zobaczcie teraz na naszym materiale wideo jak obaj się prezentowali na ważeniu.
PRZYKURZONE 'CZARNE DIAMENTY'

Choć stracił dawny blask, to należy przypomnieć iż dziś rusza jeden z najstarszych turniejów pięściarskich w Polsce, którym inaugurowano Katowicki Spodek - 'Czarne Diamenty' znany i ceniony niegdyś turniej na arenie europejskiej potrwa do soboty w Myszkowie. Program i krótka historia imprezy w rozwinięciu.


'OSTRE STARCIA W ANGIELSKIM PUBIE'

Zawodnicy Ringu Wolnego i Startu Włocławek, nie tylko rozgrywali walki, ale również podnosili w miejscowych gymach swoje bokserskie umiejętności z pięściarzami z Pakistanu, Indii i Walii. - To dobry prognostyk na przyszłość. Oby te potyczki zaowocowały na międzynarodowych ringach - powiedział po powrocie z Manchesteru Czesław Dromowicz. Zapraszamy do krótkiej relacji z wyjazdu.