KHAN: ROZMAWIAŁEM Z FLOYDEM SR, BYŁO DUŻO BLUZGÓW

Redakcja, Sky Sports / fighthype.com

2015-06-18

Amir Khan (31-3, 19 KO) przyznaje, że wciąż nie ma żadnych konkretów w sprawie walki z Floydem Mayweatherem Jr (48-0, 26 KO), ale wierzy, że uda się do niej doprowadzić i 12 września stanie naprzeciw najlepszego pięściarza świata.

- Dopiero co rozmawiałem z Floydem seniorem. On twierdzi, że Floyd łatwo mnie pokona, a ja na to, że skoro tak, to zróbmy tę walkę. Wtedy dostał szału, było dużo bluzgów. Nie opublikowałem jeszcze nagrania z tej rozmowy, ale niedługo je wrzucę. Zaszedłem seniorowi za skórę. Wie, że jestem facetem, który może pokonać jego syna. Nie chce tej walki, bo wie, że sprawię Floydowi ogromne problemy - powiedział w rozmowie z telewizją Sky Sports.

Anglik podkreśla, że jest reprezentowany przez tych samych ludzi, którzy współpracują z Mayweatherem, dlatego osiągnięcie porozumienia nie powinno być problemem.

- Mamy o tyle łatwiej, że Al Haymon chce jak najlepiej dla nas obu. Pracujemy z tymi samymi telewizjami, więc tej kwestii nie musimy negocjować. Mamy ten sam zespół, tego samego menedżera i tych samych promotorów. To naprawdę nie byłoby trudne do zrobienia. Na razie czekmy - stwierdził.

W innym wywiadzie pięściarz z Boltonu zdradził, że był niedawno w Waszyngtonie, gdzie wziął udział w sesji zdjęciowej dla stacji Showtime, na antenie której pięć ostatnich walk stoczył Mayweather i która 12 września pokaże jego kolejny pojedynek. Niewykluczone, że telewizja dysponuje większą wiedzą niż Khan i już przygotowuje się do jego starcia z Amerykaninem.

- Z jakiegoś powodu ludzie z Showtime chcieli, abym zrobił tę sesję. Powiedzieli, że chcą po prostu mieć zdjęcia na przyszłość. Nie wiem, o co im chodziło, nie jestem przecież związany kontraktem z Showtime - mówi.