Archiwum wiadomości z dnia: 2015-03-22

 


KOWALIOW: BETERBIJEW CHYBA ŚNI, UKARZĘ GO W RINGU

Siergiej Kowaliow (27-0-1, 24 KO) obiecuje, że Artur Beterbijew (7-0, 7 KO) zapłaci za swoje słowa. Młodszy z Rosjan przypomniał ostatnio, że pokonał "Krushera" na amatorstwie, zapowiadając, że to samo zrobi niedługo na ringu zawodowym. Kowaliow szczerze w to jednak wątpi i wyjaśnia okoliczności porażek sprzed lat.


MICHAŁ SYROWATKA PO ZWYCIĘSTWIE NAD LORĄ

Michał Syrowatka (12-0, 3 KO) pokonał w głównej walce wieczoru w Brodnicy jak zwykle twardego i groźnego do ostatnich sekund Felixa Lorę. Tuż po zejściu z ringu opowiedział nam o swoich odczuciach, podsumował ten pojedynek, a także opowiedział trochę o najbliższej przyszłości.

MAŁE PIĘŚCI: NOWE WOJNY SUKCESYJNE (cz. 1)

Majowe starcie Floyda Mayweathera z Mannym Pacquiao będzie ostatnią wieczerzą. Dwaj liderzy rankingów P4P wkrótce zakończą swój bokserski żywot. Nastaną wojny sukcesyjne, które cyklicznie wyłaniają nowych władców. Ten niespokojny okres zbiega się z reformą Ala Haymona, powrotem pięściarstwa do ogólnodostępnych stacji. Przyszli władcy staną się ikonami globalnej wioski.


DARIUSZ SĘK: JESTEM ZADOWOLONY

Dariusz Sęk (22-2-1, 7 KO) pokonał wczoraj na punkty Siergieja Machtajenkę. Być może podopieczny Andrzeja Gmitruka wkrótce znów zaboksuje na wyjeździe, ale o tym wszystkim dowiecie się z naszej rozmowy z nim zaraz po zejściu z ringu.


GOOSSEN: WYGRAMY Z FONFARĄ NIEZALEŻNIE OD STYLU

Joe Goossen jest pod wrażeniem pracy, jaką wykonuje na treningach Julio Cesar Chavez Jr (48-1-1, 32 KO). W przeszłości Meksykanin często bagatelizował przygotowania, co negatywnie odbijało się na jego postawie w ringu, ale tym razem, kiedy 18 kwietnia zmierzy się z Andrzejem Fonfarą (26-3, 15 KO), ma być w wyjątkowej formie.


MANSOUR: DAWEJKO? MOJA MAMA TEŻ MOŻE KOGOŚ ZNOKAUTOWAĆ

Pomimo czterech kolejnych zwycięstw, jakie Joey Dawejko (14-3-2, 7 KO) odniósł w pierwszej rundzie, przygotowujący się do potyczki z mającym polskie korzenie Amerykaninem Amir Mansour (21-1, 16 KO) nie obawia się jego nokautującego uderzenia. Według 42-latka siła rywala na niewiele się zda w konfrontacji z jego doświadczeniem.RAVEN (część 1)

"Raven" to debiutancka powieść Leszka Dudka znanego z wieloletniej współpracy z portalem BOKSER.ORG. Opowiada fikcyjną historię pięściarza zawodowego Milana Kruka, który nieoczekiwanie staje przed wielką szansą i pchany problemami finansowymi decyduje się podjąć wyzwanie, nie wiedząc, jak wpłynie to na całe jego dotychczasowe życie. Zapraszamy do lektury!