Archiwum wiadomości z dnia: 2015-03-16

 BRAHMER: PAS NIE ZMIENI WŁAŚCICIELA

Już w sobotę na ringu w Rostock do czwartej obrony pasa WBA wagi półciężkiej w wersji Regular podejdzie Jurgen Brahmer (45-2, 33 KO). Jego rywalem będzie pewny swego Robin Krasniqi (43-3, 16 KO), który pod koniec roku tak męczył się z naszym Darkiem Sękiem.


DUVA: GŁAZKOW ZMIERZY SIĘ Z KLICZKĄ DOPIERO ZA ROK

Walka ze Steve'em Cunninghamem, choć wygrana, pokazała, że Wiaczesław Głazkow (20-0-1, 12 KO) nie jest jeszcze gotowy na Władimira Kliczkę (63-3, 53 KO). Na dokonanie odpowiednich korekt i oszlifowanie swojego boksu pięściarz z Ługańska ma jednak sporo czasu. - Walkę z Kliczką dostanie dopiero za mniej więcej rok - powiedziała jego promotorka Kathy Duva.

TRENER WARDA: FROCH OTRZYMA LANIE ŻYCIA

Trener Andre Warda (27-0, 14 KO) Virgil Hunter zapowiada, że w rewanżu z Carlem Frochem (33-2, 24 KO) jego pięściarz odniesie jeszcze łatwiejsze zwycięstwo niż w 2011 roku. Brytyjczykowi przypisuje się szanse ze względu na długą nieaktywność Amerykanina, ale według Huntera nie będzie ona miała wpływu na jego postawę w ringu.


WIDEO: MICHAŁ CIEŚLAK WRACA NA SALĘ PO OPERACJI ŁOKCI

Informowaliśmy już Was o skutecznej rehabilitacji i powrocie do pierwszych treningów Michała Cieślaka (7-0, 3 KO). Młody radomianin oczywiście jeszcze nie ćwiczy na pełnych obrotach, ale wraz z Adamem Jabłońskim prowadzą już lekkie zajęcia. Nie mogliśmy przepuścić takiej okazji i prezentujemy Wam pierwszy trening bokserski Michała po operacji łokci.PUNCHER O AFERZE DOPINGOWEJ

W dzisiejszym programie Puncher powrócono do sprawy wpadki dopingowej Dawida Kosteckiego (39-2, 25 KO). Promujący go Andrzej Wasilewski potwierdził, że nie ma z zawodnikiem żadnego kontaktu, ale jeśli wszystko się potwierdzi, to zerwie współpracę z popularnym "Cyganem".


KOWALIOW: PASCAL BYŁ DZIKI, ALE NIE MA SERCA DO WALKI

- Z pewnością nie była to dla mnie łatwa walka. Czasem toczysz bój od strony mentalnej, czasem musisz kogoś złamać fizycznie, tymczasem tutaj musiałem mierzyć się z nim z jednej i drugiej strony - stwierdził Siergiej Kowaliow (27-0-1, 24 KO), który zastopował w ósmej rundzie Jeana Pascala (29-3-1, 17 KO). Miał go już wcześniej liczonego, ale sam przyjął kilka mocnych bomb od dzielnego Kanadyjczyka.


FOTORELACJA: LEŚNIAK vs LESKOVIĆ

Michał Leśniak (1-0) udanie zadebiutował w minioną sobotę na ringu zawodowym. Transmisja telewizyjna nie objęła jego naprawdę ciekawej potyczki z Lukasem Leskoviciem, dlatego teraz prezentujemy Wam krótką fotorelację z tej walki.
PODSUMOWANIE MISTRZOSTW MAŁOPOLSKI 2015 - ZAKLICZYN

Na zawody komisja zakwalifikowała 49 mężczyzn i 9 kobiet, dzięki czemu mogliśmy zobaczyć cały przegląd kategorii wiekowych boksu Olimpijskiego na terenie Małopolskiego Okręgowego Związku Bokserskiego. Wyniki pojedynków turniejowych w rozwinięciu. Ciekawostką był występ Mateusza Rzadkosza, który wystrzelił z kategorii średniej od razu ciężkiej, jak widać po wyniku skutecznie.