Archiwum wiadomości z dnia: 2015-03-15

 
WYNIKI Z CAŁEGO ŚWIATA

W Polsce pasjonowaliśmy się walką Wach vs Oloukun, natomiast świat zwrócił oczy na Kanadę i starcie Kowaliow vs Pascal. Ale dziś w nocy odbyło się wiele innych ważnych potyczek. Wyniki w telegraficznym skrócie.


WASZYM ZDANIEM: KOWALIOW vs PASCAL

Król wagi półciężkiej Siergiej Kowaliow (26-0-1, 23 KO) w ostatniej walce udowodnił, że jest jednym z najlepszych pięściarzy bez podziału na kategorie. Teraz musi potwierdzić swą klasę w pojedynku z numerem trzy w limicie 175 funtów - Jeanem Pascalem (29-2-1, 17 KO). To starcie będzie główną atrakcją gali w Montrealu.


MICHAŁ GERLECKI PO WYGRANEJ NAD BOZICIEM

Michał Gerlecki (10-0, 6 KO) przy okazji jubileuszowego zwycięstwa odprawił również najpoważniejszego jak dotąd rywala na ringu zawodowym. Po walce nie krył zresztą zadowolenia z samego siebie - zapraszamy do krótkiego wywiadu nagranego tuż po zejściu z ringu.
STEVENSON: MI BĘDZIE ŁATWIEJ NIŻ PASCALOWI

Nie udało się Jeanowi Pascalowi (29-3-1, 17 KO), ale może uda się innemu pięściarzowi z Quebecu. Adonis Stevenson (25-1, 21 KO) zapowiedział, że w niedalekiej przyszłości jego przedstawiciele zasiądą do rozmów z obozem Siergieja Kowaliowa (27-0-1, 24 KO), który minionej nocy zastopował jego rodaka w ósmej rundzie na gali w Montrealu.EWA BRODNICKA PO ZWYCIĘSTWIE NAD CHAMIE

Zdecydowanie najlepszy pojedynek w dotychczasowej karierze stoczyła wczoraj Ewa Brodnicka (7-0, 2 KO), która zdominowała na dystansie ośmiu rund solidną przecież Ginę Chamie. Po zejściu z ringu sama zainteresowana nie ukrywała zadowolenia. Już wkrótce wyleci za ocean, ale o tym wszystkim dowiecie się z naszego wywiadu - zapraszamy.


THURMAN: MAYWEATHER JEST STARY, DORWĘ GO!

Keith Thurman (25-0, 21 KO) odniósł właśnie największe w karierze zwycięstwo, a już myśli o kolejnych wyzwaniach. Numerem jeden na jego liście życzeń jest starcie z królem P4P i PPV Floydem Mayweatherem (47-0, 26 KO), którego wpierw czeka jeszcze starcie z Mannym Pacquiao (57-5-2, 38 KO). - Nazywają go Money? Ja codziennie palę pieniądze, kiedy uderzam w worek! - przechwala się "One Time".


FINAŁ MISTRZOSTW MAŁOPOLSKI 2015 - ZAKLICZYN

Mistrzostwa Małopolski weszły w finałową część i na ringu w Zakliczynie zobaczymy przegląd umiejętności młodzików, kadetów oraz juniorów, dla których to będą decydujące starcia dające przepustkę do najważniejszej imprezy dla tej grupy wiekowej w 2015 roku - Mistrzostw Polski w Wałczu. Zapraszamy


GALA W MONTREALU: STATYSTYKI CIOSÓW

W trzech najważniejszych walkach, które odbyły się minionej nocy w Montrealu, odnotowano łącznie blisko 800 celnych ciosów. Najwięcej zadał Isaac Chilemba, a na najwyższej skuteczności boksował Jean Pascal, dla którego jednak wysoki procent stanowi marne pocieszenie po porażce przed czasem z Siergiejem Kowaliowem. Pełne statystyki w rozwinięciu.


ARREOLA: JADŁEM PIZZĘ, NO I CÓŻ - PRZEŻARŁEM SIĘ

Chris Arreola (36-4, 31 KO) przytył od czasu ostatniego występu o ponad 10 kg, co odbiło się na jego formie i sprawiło, że w nocy z piątku na sobotę męczył się z przeciętnym Curtisem Harperem (12-4, 8 KO). "Koszmar" zdradził, że jeszcze na początku marca jego waga była dość dobra, ale potem przesadził podczas świętowania swoich 34 urodzin.