Archiwum wiadomości z dnia: 2015-03-08

 


KAPITALNY THURMAN ZDOMINOWAŁ TWARDEGO JAK SKAŁA GUERRERO

Przed dzisiejszą walką Keith Thurman (25-0, 21 KO) wciąż pozostawał dla wielu zagadką, dziś jednak odpowiedział na wszystkie pytania i udowodnił, że jest nie tylko znakomitym pięściarzem, ale też idealnym materiałem na gwiazdę wielkiego formatu. "One Time" całkowicie zdominował byłego mistrza niższych dywizji Roberta Guerrero (32-3-1, 18 KO) i jako pierwszy od lat zawodnik rzucił "Ducha" na deski.

FOTORELACJA: FINAŁ XIV MP JUNIOREK - GRUDZIĄDZ

Prezentujemy fotorelację z XIV Mistrzostw Polski Juniorek, w których wystartowało 100 dziewcząt z 46 klubów. Należy zaznaczyć że najlepszą zawodniczką została Justyna Walaś (KS TSB Tarnów), a najlepszym trenerem Marcin Gruchała. Odkryciem tegorocznej edycji była Aleksandra Kondej ze Skorpiona Szczecin, a klub ten wygrał także w klasyfikacji generalnej.MŁODZIEŻOWA LIGA 2015 - LESZNO

Kontynuowane rozgrywki pomiędzy okręgami w Polsce przyniosły kolejne rozstrzygnięcie - tym razem w Lesznie, OZB Wielkopolska pokonała OZB Zachodniopomorski (21-15). W tabeli prowadzi tym samym OZB Wielkopolski, jednym punktem przed OZB Kujawsko-Pomorskim/OZB Lublin - "SOCRATES". Wyniki w rozwinięciu.


BRONER: JUŻ NIGDY NIE BĘDĘ MIAŁ TRUDNEJ WALKI

Niezbyt efektowny, za to efektywny był minionej nocy Adrien Broner (30-1, 22 KO), deklasując w Las Vegas na dystansie dwunastu rund Johna Molinę (27-6, 22 KO). Amerykanin nie miał w ringu najmniejszych problemów i radzi, aby przyzwyczaić się do jego dominacji. - Już nigdy nie będę miał trudnej walki - stwierdził.MARCIN REKOWSKI O SPARINGACH Z WACHEM, FURYM I SWOJEJ PRZYSZŁOŚCI

Marcin Rekowski (15-1, 12 KO) jest jednym z najefektowniej walczących Polaków - nie tylko w wadze ciężkiej, ale spośród wszystkich. W ostatnich dniach gościł na sparingach u dwóch olbrzymów zaliczanych do światowej czołówki - Tysona Fury'ego (24-0, 18 KO) w Anglii oraz Mariusza Wacha (29-1, 16 KO) w Dzierżoniowie. Poprosiliśmy go więc o porównanie tych dwóch zawodników, ale również spytaliśmy o plany na najbliższą przyszłość. Zapraszamy!GUERRERO NIE MA FAWORYTA W WALCE MAYWEATHER-PACQUIAO

W najważniejszej walce życia Robert Guerrero (32-3-1, 18 KO) przegrał wysoko na punkty z Floydem Mayweatherem (47-0, 26 KO), ale "Duch" zna także Manny'ego Pacquiao (57-5-2, 38 KO), z którym sparował przed laty, gdy obydwaj boksowali w niższych kategoriach. - W tym pojedynku nie umiem wskazać faworyta - przyznaje twardziel z Gilroy w Kalifornii.GUERRERO: JUŻ WIEM SKĄD JEGO PRZYDOMEK 'ONE TIME'

Na inaugurację serii Premier Boxing Champions na antenie stacji NBC Keith Thurman (25-0, 21 KO) pokonał wysoko na punkty Roberta Guerrero (32-3-1, 18 KO), ale najważniejsze, że obaj dali świetne widowisko. Po ostatnim gongu panowie wymieniali uprzejmości i mieli ku temu pełne prawo, bo ich starcie już dziś może kandydować do miana walki roku.
OSTROŻNY BRONER ZDEKLASOWAŁ OSPAŁEGO MOLINĘ

Lepszy technicznie i zdecydowanie szybszy Adrien Broner (30-1, 22 KO) pozostawał nieuchwytnym celem dla Johna Moliny (27-6, 22 KO), który tylko w trzeciej rundzie był dla boksera z Cincinnati równorzędnym rywalem. Na koniec sędziowie nie mieli żadnych wątpliwości i jednogłośnie wskazali na byłego mistrza trzech kategorii, punktując 120-108, 120-108 i 118-110.
SYNOWIE MORRISONA ZGODNIE NOKAUTUJĄ

Dla wielu Tommy "The Duke" Morrison (48-3-1, 42 KO) pozostaje może nie najlepszym, ale najefektowniej walczącym "ciężkim". Były mistrz świata federacji WBO nie żyje, ale jego pamięć podtrzymują nie tylko archiwalne nagrania, lecz również dwaj synowie. Obaj wystąpili wczoraj i podtrzymali zgodnie serię zwycięstw przed czasem.

ADRIEN BRONER WRACA JUŻ 20 CZERWCA

Adrien Broner (30-1, 22 KO) cały wieczór pozostawał nieuchwytnym celem dla Johna Moliny (27-6, 22 KO) i pewnie go wypunktował, choć trochę dostało mu się od publiczności. - Raz w karierze zaboksowałem już tak, by wszystkich zadowolić i skończyło się to moją porażką - odpierał ataki.