Archiwum wiadomości z dnia: 2015-02-23

 
KLAN MAYWEATHERÓW PEWNY SWEGO

Przed mega walką pomiędzy Floydem Mayweatherem Jr (47-0, 26 KO) a Mannym Pacquiao (57-5-2, 38 KO), która odbędzie się 2 maja w Las Vegas, nie ma zdecydowanego faworyta. Przez ostatnie lata wydawało się, że to "Money" lepiej opiera się upływowi czasu. Szczególnie porażka "Pacmana" przez nokaut z Juanem Manuelem Marquezem wydawała się dobitnie świadczyć o tym, że to filipiński mistrz starzeje się szybciej. Jednak w swoich ostatnich dwóch walkach Floyd również nie błyszczał tak samo jak kiedyś.CHRISTIAN HAMMER: FURY NIE DOTRWA DO KOŃCA WALKI

Mało kto wierzy w szanse Christiana Hammera (17-3, 10 KO) w starciu z Tysonem Fury (23-0, 17 KO), ale najważniejsze, że on sam wierzy w siebie i sobotnią niespodziankę. Panowie skrzyżują rękawice w Londynie, a Anglik postawi na szali swój status oficjalnego challengera do tytułu wagi ciężkiej z ramienia federacji WBO.

MACIEJ SULĘCKI: TRZEBA RYZYKOWAĆ!

Jak zapewne każdy kibic wie, w ostatnim czasie w obozie Macieja Sulęckiego (19-0, 4 KO) doszło do przetasowań. Nasz najlepszy pięściarz wagi średniej związał się menadżerskim kontraktem z potężnym Alem Haymonem i prawdopodobnie za oceanem będzie kontynuował swoją karierę. O roszadach w drużynie, najbliższej walce oraz wielkich wyzwaniach - wszystko w rozmowie z BOKSER.ORG!
HEARN: JOSHUA GOTOWY NA PRICE'A

David Price (19-2, 16 KO) pokonał w sobotę Irineu Beato Costę Juniora (16-3, 14 KO), ale nie zachwycił Eddie'ego Hearna. Czołowy brytyjski promotor chętnie wystawi naprzeciw 31-latka swojego młodego podopiecznego, Anthony'ego Joshuę (10-0, 10 KO).


WRACA STARY DOBRY NONITO DONAIRE?

W pewnym momencie Nonito Donaire (33-3, 21 KO) urastał do miana najlepszego zawodnika rankingu P4P, jednak dotkliwe porażki z Guillermo Rigondeaux oraz Nicholasem Waltersem mocno nadszarpnęły jego wizerunek. Filipiński "Flesz" między linami pokaże się 28 marca potyczką z Williamem Prado (22-4-1, 15 KO). Podobno znów jest ten błysk, który na własnej skórze odczuwają sparingpartnerzy. Takie wieści przynajmniej wychodzą z obozu Donaire'a.