Archiwum wiadomości z dnia: 2014-10-01

 


CZAS NA SHOWTIME!

Już dziś w nocy podczas gali w kalifornijskim mieście Santa Monica odbędzie się bardzo ciekawy pojedynek dwóch czołowych pięściarzy dywizji średniej. Na ringu w Barker Hangar naprzeciw siebie staną dobrze nam znany i mocno bijący Curtis Stevens (27-4, 20 KO) oraz były mistrz WBO Hassan NDam NJikam (30-1, 18 KO). Stawką tej amerykańsko  francuskiej bitwy będzie status oficjalnego pretendenta do tronu federacji IBF.


JOSEPH PARKER CHWALI IZU UGONOHA

Rano informowaliśmy Was o sparingach Izugabe Ugonoha (9-0, 7 KO) z perspektywicznym Josephem Parkerem (10-0, 9 KO) i powrotem na ring naszej nowej nadziei wagi ciężkiej. Z wypowiedzi obu panów wynika, że sparingi są owocne i każda ze stron jest z nich zadowolona.ŚWIERZBIŃSKI O WALCE Z MENDYM I PROKSA vs SULĘCKI

22 listopada na ringu w Białymstoku po raz kolejny między linami zaprezentuje się Robert Świerzbiński (14-3, 3 KO), a jego rywalem będzie wymagający Patrick Mendy (15-8-1, 1 KO). Zapytaliśmy podopiecznego Dariusza Snarskiego o zbliżający się występ oraz walkę pomiędzy Grzegorzem Proksą (29-3, 21 KO) i niepokonanym Maciejem Sulęckim (18-0, 3 KO).


ARIZA POTWIERDZA: TERAZ PIŁKA NOŻNA

Najbardziej znany bokserski specjalista od przygotowania fizycznego Alex Ariza potwierdził, że jego czas w pięściarskim świecie dobiega końca. Trener, który współpracował m.in. z Mannym Pacquiao (56-5-2, 38 KO) i Floydem Mayweatherem Jr. (47-0, 26 KO), zamierza się przerzucić na piłkę nożną.

MARK DE MORI CHCE WALKI Z HAYE'EM

Mark de Mori (27-1-2, 23 KO) ma na rozkładzie kilku średniaków, remis z Alexem Leapai, ale wciąż nie może doczekać się swojej szansy. Potężnie zbudowany Australijczyk wierzy jednak, że wkrótce dostanie szansę spotkania z kimś z czołówki, a najchętniej skonfrontowałby się z powracającym do gry Davidem Haye'em (26-2, 24 KO).


FINAŁOWE WALKI MŁODZIKÓW PODCZAS IV OGMP 2014

Prezentujemy walki finałowe młodzików podczas IV Otwartych Gwardyjskich Mistrzostw Polski (19-21.09.2014) Busko-Zdrój. W kategorii 72kg zobaczyliśmy Kamila Zakrzewskiego i Jakuba Walkowiaka. Dynamika pojedynku może zaskakiwać, a napór zawodnika z Tarnowa - wydawać by się mogło - powinien położyć na deski zawodnika z Gwarka Łęczna, ale stało się inaczej- zobaczcie sami. Zapis pozostałych pojedynków tej kategorii w rozwinięciu.

II TURNIEJ im.MARIANA KAROLAKA - GDYNIA

W sobotnie popołudnie kibice boksu olimpijskiego będą mieli wybór, albo Płońsk z meczem Polska vs Anglia, albo trójmiasto gdzie klub Bombardier Gdynia organizuje sprawdzian najlepszych w regionie. Druga edycja Turnieju Mariana Karolaka wystartuje w tym roku pod honorowym patronatem prezydenta Wojciecha Szczurka.


ZMIANA RYWALA DLA BURNSA

Alexandre Lepelley (17-1-1, 3 KO) będzie najbliższym rywalem byłego mistrza dwóch kategorii wagowych, Ricky'ego Burnsa (36-4-1, 11 KO). "Richster" wyjdzie do ringu już w najbliższą sobotę na gali w Leeds. Pierwotnie rywalem Szkota miał być Leonardo Esteban Gonzalez (22-5-1, 15 KO) z Argentyny.