SAUNDERS ZNÓW PRZYMIERZANY DO KOROBOWA W WALCE O PAS WBO

Paco Varcacel - prezydent federacji WBO poinformował, że wraca temat walki Mattta Korobowa (24-0, 14 KO) z Billy Joe Saundersem (20-0, 11 KO) o wakujący po Peterze Quillinie tytuł mistrza świata wagi średniej.

Przypomnijmy, iż taka była pierwsza opcja, ale trzy tygodnie temu władze organizacji zamiast drugiego w rankingu Saundersa wystawiły do tego starcia Andrade, championa niższej kategorii. Tylko że ten się rozmyślił.

- Andrade znów będzie bronił swojego pasa w dywizji junior średniej, wygląda więc na to, że do walki o wakujący tytuł w średniej w Anglii wystąpią Saunders i Korobow - przyznał Varcacel.

Wcześniej znany brytyjski promotor Frank Warren chciał doprowadzić do tego pojedynku w drugiej połowie listopada podczas gali "Chisora vs Fury II". Prawdopodobnie tak też się stanie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: ghost
Data: 01-10-2014 10:26:32 
Billy Joe Saunders jest mocno niedoceniany.
Wg mnie to świetny pięściarz.
Nie błyszczy techniką, czy kunsztem bokserskim, ale wyszkolenie ma solidne, a przede wszystkim psychika - zawzięty, nieustępliwy, twardy. Przy tym bardzo silny fizycznie,szybki, ruchliwy.
Bardzo prawdopodobne jego zwycięstwo z Korobowem (bez wała oczywiście).

A i z Andrade nie byłby bez szans, choć to trudniejszy orzech (na razie nie ma co o tym gadać).
 Autor komentarza: Zwykly
Data: 01-10-2014 13:37:06 
Walka z Eubankiem Jr? o EBU. Pewnie będzie trzeba odłożyć ale Chris ma jeszcze kogo obijać na swoim podwórku.
 Autor komentarza: przemyto
Data: 01-10-2014 14:27:46 
Szkoda trcohę Korobow pewnie padł by pod ciosami Andrade, pytanie Saudenrs wyjdzie, stoczy dobry pojedynek i zapisze kolejne zwyciestwo, czy bedzie jedynie obijanym tłem. Nie chce wrozyc z fusów, ale jakis powod dla ktorego Korobow nie walczy z Andrade jednak jest.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.