Archiwum wiadomości z dnia: 2014-08-31

 

TRUDNA PRZEPRAWA HUCKA

Marco Huck (38-2-1, 26 KO) pokonał przed momentem Mirko Larghettiego (21-1, 13 KO), już po raz trzynasty broniąc tytułu mistrza świata federacji WBO kategorii junior ciężkiej. Tym samym wyrównał rekord Johnny'ego Nelsona, który rządził w latach 1999-2006.


TRENER BOJCOWA ZALECA SPOKÓJ

Wczoraj Denis Bojcow (34-1, 26 KO) udanie wrócił po pierwszej porażce w karierze i wypunktował Timura Musafarova (6-2, 5 KO), jednak daleko był jeszcze od formy ze swoich najlepszych czasów. Podobnego zdania jest jego trener Karsten R�wer, który odradza zbędny pośpiech.


THURMAN CHCE WALKI Z BRADLEYEM

Keith Thurman (23-0, 21 KO) ma nadzieję, że i on skorzysta na współpracy pomiędzy Oscarem De La Hoyą a Bobem Arumem. Zawodnik Golden Boy Promotions chciałby się zmierzyć z boksującym pod banderą Top Rank Timem Bradleyem (31-1, 12 KO).

SAUERLAND O HUCKU: AMERYKA LUB WAGA CIĘŻKA

Kilku sekund zabrakło wczoraj Marco Huckowi (38-2-1, 26 KO) na znokautowanie Mirko Larghettiego. To była już trzynasta udana obrona tytułu mistrza świata federacji WBO kategorii junior ciężkiej w wykonaniu Niemca, który tym samym wyrównał rekord Johnny'ego Nelsona. Co dalej z jego karierą? Jak sam przyznaje, potrzebna jest mu motywacja i nowe cele.


ADAMEK: JUTRO POWINIENEM PODPISAĆ KONTRAKT

- Jutro powinienem podpisać kontrakt, a w tym tygodniu przylecieć do Polski - cytuje Tomasza Adamka (49-3, 29 KO) na jednym z portali społeczniościowych dziennikarz Przeglądu Sportowego Kamil Wolnicki. Pięściarz z Gilowic 8 listopada podczas wielkiej gali Polsat Boxing Night w Krakowie ma w walce wieczoru skrzyżować rękawice z Arturem Szpilką (16-1, 12 KO).


NIESPODZIANKA W LAS VEGAS

- Jestem już tylko dwie walki od mistrzostwa - mówił kilkanaście godzin wcześniej J'Leon Love (18-1, 10 KO). Ale już wiadomo, że jego droga znacznie się wydłuży, bo niespodziewaną porażkę zadał mu Rogelio Medina (33-6, 27 KO).