Archiwum wiadomości z dnia: 2014-08-12

 


BROOK: BĘDĘ UMIAŁ SIĘ DOPASOWAĆ DO STYLU PORTERA

- Wierzę, że potrafię się dostosować do każdego stylu. Sparowałem z różnymi amerykańskimi zawodnikami. To prawda, że niektóre rzeczy robią inaczej, ale najlepsi potrafią się przystosować i ja zamierzam to zrobić - zapewnia Kell Brook (32-0, 22 KO), który w nocy z soboty na niedzielę powalczy o mistrzostwo świata federacji IBF w wadze półśredniej.ADRIEN BRONER CHCE WALKI Z GARCIĄ

Adrien Broner (28-1, 22 KO) był już mistrzem świata kategorii super piórkowej, lekkiej oraz półśredniej. Teraz chciałby sięgnąć również po tytuł w wadze junior półśredniej, wyrażając zainteresowanie starciem z Danny Garcią (29-0, 17 KO).SOLIMAN vs TAYLOR 4 PAŹDZIERNIKA

David Stanley - menadżer Sama Solimana (44-11, 18 KO) poinformował, że jest już zaklepana potyczka jego podopiecznego w obronie tytułu mistrza świata federacji IBF wagi średniej z dawnym championem, Jermainem Taylorem (32-4-1, 20 KO). Walka ma się odbyć 4 października gdzieś na terenie USA.
GARCIA vs PETERSON NA KONIEC ROKU?

Coraz bliższa realizacji wydaje się potyczka na szczycie kategorii junior półśredniej pomiędzy posiadaczem pasa IBF Lamontem Petersonem (33-2-1, 17 KO), a championem według WBA i WBC Dannym Garcią (29-0, 17 KO). Cały projekt wspiera stacja Showtime.


HATTON: NIE PLANUJEMY WALKI BROWNE'A Z PARKEREM

Ricky Hatton, promotor Lucasa Browne'a (21-0, 18 KO), oznajmił, że w najbliższej przyszłości nie dojdzie do walki Australijczyka z Josephem Parkerem (10-0, 9 KO). Nowozelandzki ciężki kilkakrotnie wyrażał chęć stoczenia pojedynku ze starszym rywalem, ale "Hitman" radzi, aby uzbroił się w cierpliwość.