WRACAJĄ BRACIA BRZESCY

Po długiej przerwie przypomną się w końcu bracia Marcin Brzeski (4-0, 3 KO) i Patryk Brzeski (1-0). Obaj wystąpią 6 września podczas gali "Siła Braci" w Łomiankach.

Całkowity dochód z gali zostanie przeznaczony na rzecz remontu zakładu rehabilitacji szpitala dziecięcego w Dziekanowie Leśnym. Organizatorem gali jest Fundacja Splotu Ramiennego z Dziekanowa Leśnego. Honorowy patronat nad imprezą objął Burmistrz Łomianek Tomasz Dąbrowski.

Wracając do braci walczących w wadze ciężkiej, obaj skrzyżują rękawice z niemieckimi rywalami na dystansie czterech rund. Patryk zmierzy się z Marlonem Szabo (1-3, 1 KO), a Marcin stoczy pojedynek z Muslimem Benkacimi (1-1).

Poniżej prezentujemy Wam debiut, a zarazem jedyną dotąd walkę Patryka na ringach zawodowych i jego starcie z Artsiomem Czarniakiewiczem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: kochamboks1
Data: 12-08-2014 18:30:57 
Oni nie powinni mieć przerw i powracać, tylko trenować i walczyć, mają chłopaki potencjał, ale póki co promotorzy go chyba nie zauważają. Cóż promotor nie musi być znawcą boksu, ale powinien mieć ludzi wyłapujących talenty.
 Autor komentarza: jozef
Data: 12-08-2014 20:06:54 
Widziałem jedną walkę tego grubasa i jemu już dziękujemy.
 Autor komentarza: maniekz
Data: 12-08-2014 20:13:12 
Kondycyjnie gorzej u nich niż u Pudziana.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.