GROVES: WE WRZEŚNIU REBRASSE, A POTEM MISTRZOSTWO ŚWIATA

George Groves (19-2, 15 KO) chce jak najszybciej wrócić do walki o najważniejsze trofea. Brytyjczyk, który pod koniec maja został znokautowany przez Carla Frocha, zamierza się rozprawić 20 września w Londynie z Christopherem Rebrasse (22-2-3, 6 KO), a potem zaboksować o mistrzostwo świata.

- Bracia Sauerland uznali, że najlepszym wyjściem będzie rywalizacja o pas WBC. Zapewnili mi już walkę o tytuł europejski, która jednocześnie będzie eliminatorem WBC. W następnym pojedynku zmierzę się więc z Biką lub Dirrellem. W boksie nic oczywiście nie jest proste, ale taki jest nasz plan i na to liczymy – stwierdził 26-latek.

Groves podkreślił też, że dobrze się czuje w kategorii super średniej i na razie nie zamierza jej zmieniać.

- Wagę robię dość łatwo, nie jestem jeszcze gotowy na wyższą kategorię. Muszę najpierw zawojować super średnią. Nie chcę teraz niczego zmieniać, ciężko na to wszystko pracowałem. W tej kategorii do zrobienia jest zresztą sporo dużych walk. Jak już zdobędę tytuł, pomyślę o fajnych walkach, a niekoniecznie tych, które muszę stoczyć – powiedział.

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 12-08-2014 12:22:33 
pomyslec , ze jakby nıe nabawıl sıe kontuzjı przed walka ze stıeglıetzem , to juz bylby mıstrzem swıata , a jego karıera pewnıe potoczyla by sıe zupelnie inaczej
 Autor komentarza: przemyto
Data: 12-08-2014 14:09:15 
Groves to bokser walczący w sposób miły dla oka, to prawda zderzył sie ze scianą pod tytułem Froch, ale czy to ma mu odebrać tytuł mistrza, na dzień dzisiejszy Froch jest po zasiegiem. Wprost przeciwnie, niech próbuje i może się uda. Na poczatek musi pokonać Rebrassa, Francuz jest na fali wznoszącej, pokonał niedawno Alego Ndiaye. Nie można zmarnowac takiego talentu i team sauerlanda to wie, cóż może kiedyś przyjdzie okazja do rewnżu
 Autor komentarza: Clevland
Data: 12-08-2014 22:37:24 
Z jedną ręką "na jajach" to on nie bardzo wygląda.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.