Archiwum wiadomości z dnia: 2014-07-20

 


KLICZKO ZBIERA EKIPĘ NA PULEWA

Władimir Kliczko (62-3, 52 KO) buduje już zespół, który ma mu pomóc w jak najlepszych przygotowaniach do starcia z oficjalnym pretendentem z ramienia federacji IBF, Kubratem Pulewem (20-0, 11 KO). Do ich potyczki dojdzie 6 września w Hamburgu.
CO DALEJ Z RIGONDEAUX?

W sobotę Guillermo Rigondeaux (14-0, 9 KO) stoczył ostatnią walkę pod banderą grupy Top Rank. Teraz fenomenalny Kubańczyk staje przed wyborem nowego promotora. Najbardziej prawdopodobne wydają się być jego przenosiny do Golden Boy Promotions.


MICHAŁ CIEŚLAK: WIDEO Z TRENINGU SIŁOWEGO

Michał Cieślak (6-0, 3 KO) przygotowuje się do walki z Ismailem Abdoulem (54-29-2, 20 KO) pod okiem Adama Jabłońskiego, Rafała Wojdy i Andrzeja Gmitruka. Pojedynek odbędzie się 19 września w Radomiu. Z tej okazji prezentujemy Wam migawki z treningu siłowego radomskiego prospekta kategorii junior ciężkiej.


XX OOM 2014: WYNIKI FINAŁÓW CHŁOPCÓW

Niestety, prawdopodobnie ostatnie w historii starcie w czasie pięknej idei jaką były Ogólnopolskie Olimpiady Młodzieży, którą przez ostatnie dni próbowaliśmy dla was wspólnie dokumentować dla historii całej dyscypliny i dla każdego uczestnika z osobna. Ostatnie, już historyczne wyniki walk finałowych chłopców w rozwinięciu.

ABRAHAM vs SMITH 27 WRZEŚNIA W KIEL

Grupa Sauerland oficjalnie potwierdziła, że w kolejnej obronie pasa WBO w wadze super średniej Arthur Abraham (40-4, 28 KO) skrzyżuje rękawice z Brytyjczykiem Paulem Smithem (35-3, 20 KO). Pojedynek odbędzie się 27 lipca w Sparkassen-Arena w Kiel.