Archiwum wiadomości z dnia: 2014-06-02

 

CHYCHŁA: HISTORIA I TERAŹNIEJSZOŚĆ

W czasie transmisji na zywo z IV MTB im. Zygmunta Chychły podszedł do naszego stanowiska komentatorskiego starszy Pan - żywo opowiadał o swojej przygodzie z boksem, prezentując pamiątki tamtych lat. Na pierwszej fotografii w rozwinięciu uchwycono razem: Zygmunta Chychłę wraz z ojcem. Wśród tych którzy wskażą ich na zdjęciu wylosujemy pamiątkowa koszulkę turnieju. Dodatkowo w rozwinięciu walka Zygmunta Chychły sprzed 71 lat!SAKIO BIKA DLA GROVESA?

Mimo dotkliwej porażki z Carlem Frochem George Groves (19-2, 15 KO) wciąż ma przed sobą ciekawe perspektywy. Niewykluczone, że wkrótce 26-latek zmierzy się z innym mistrzem świata w wadze super średniej, Sakio Biką (32-5-3, 21 KO).


CARL FROCH - GEORGE GROVES 2: CAŁA WALKA

Carl Froch (33-2, 24 KO) odrobił lekcje, przygotował się zdecydowanie lepiej i zakończył walkę pięknym nokautem na George'u Grovesie (19-2, 15 KO). Tym samym Anglik obronił pasy IBF i WBA Super kategorii super średniej. Obejrzyjmy raz jeszcze najciekawszy pojedynek minionego weekendu!


COTTO ZAPOWIADA WIELKI BOKS: DAM Z SIEBIE WSZYSTKO!

W najbliższą sobotę na gali w Madison Square Garden w Nowym Jorku Miguel Cotto (38-4, 31 KO) spróbuje wyrwać Sergio Martinezowi (51-2-2, 28 KO) tytuł mistrza świata federacji WBC w wadze średniej. Faworytem jest Argentyńczyk, ale portorykański gwiazdor ma swoich sympatyków, którzy wierzą, że "Junito" zdoła odnaleźć drogę do zwycięstwa.


TYLKO NIE KOWALIOW...

Scyzoryk sam mi się otwiera w kieszeni, kiedy czytam o pomysłach zorganizowania na jesieni walki Andrzeja Fonfary (25-3, 15 KO) z mistrzem świata WBO w wadze półciężkiej Siergiejem Kowaliowem (24-0-1, 22 KO) - pisze blogger Dariusz Chmielarski. Zapraszamy do przeczytania całego tekstu!