Archiwum wiadomości z dnia: 2014-05-30

 


JEŻEWSKI: CEL JEST JEDEN, ROBIĆ DALEJ POSTĘPY

- Latem odbędą się na pewno dwa ciężkie obozy, jeden wydolnościowy, drugi oparty na sparingach. Może trafi się także jakiś wyjazd za granicę, by również posparować. Plan jest jeden, rozwijać się - mówi Nikodem Jeżewski (7-0-1, 5 KO), który po bardzo udanych występach w Kielcach i Ślesinie sukcesywnie dalej chce rozwijać swoją karierę na zawodowych ringach.
USYK: POBIJĘ REKORD HOLYFIELDA

Mistrz olimpijski z Londynu Oleksandr Usyk (3-0, 3 KO) zapowiedział, że pobije osiągnięcie Evandera Holyfielda, który w dwunastej zawodowej walce zdobył pas w wadze junior ciężkiej. Na Ukraińcu wynik słynnego Amerykanina nie robi wrażenia.


WYNIKI WAŻENIA PRZED GALĄ W LUBLINIE

Już jutro w Lublinie odbędzie się kolejna gala z cyklu "Wojak Boxing Night". W walce wieczoru zobaczymy dwóch polskich ciężkich - Marcin Rekowski (14-1, 11 KO) oraz Albert Sosnowski (48-6-2, 29 KO). Stawką starcia będzie tytuł zawodowego mistrza Polski królewskiej kategorii. Przed chwilą bohaterowie jutrzejszego pojedynku zostali zważeni.GROVES: LEWY SIERP UŁOŻY FROCHA DO SNU

Rośnie napięcie przed rewanżem George'a Grovesa (19-1, 15 KO) z Carlem Frochem (32-2, 23 KO). Ten pierwszy zyskał jeszcze większą sławę swoimi deklaracjami, które wypełnił w ringu. Tym razem również podgrzewa atmosferę i zapowiada na okrągło, że to lewy sierp w jego wykonaniu zakończy pojedynek.


SAKIO BIKA CHCE UNIFIKACJI Z FROCHEM

Wśród nieprawdopodobnej liczby 80 tysięcy kibiców, którzy w sobotnią noc zasiądą na londyńskim stadionie Wembley, aby obejrzeć drugi thriller w wykonaniu Carla Frocha (32-2, 23 KO) i Georgea Grovesa (19-1, 15 KO), będzie także Sakio Bika (32-5-3, 21 KO). 35-letni Skorpion, do którego należy mistrzowski pas wagi super średniej federacji WBC, jest przekonany, że zwycięży Kobra.
MACIEC vs TYNER: CEREMONIA WAŻENIA

Łukasz Maciec (20-2-1, 5 KO) będzie miał jutro na swoim terenie w Lublinie trudne zadanie, ponieważ Lanardo Tyner (31-9-2, 20 KO) to naprawdę solidna firma. Póki co zapraszamy Was do obejrzenia obu podczas dzisiejszej ceremonii ważenia. Obaj wnieśli tyle samo - po 67,3 kg.

REKOWSKI vs SOSNOWSKI: CEREMONIA WAŻENIA

Już jutro w Lublinie dojdzie do ciekawej konfrontacji na górze zestawienia polskiej wagi ciężkiej. Albert Sosnowski (48-6-2, 29 KO) skrzyżuje rękawice z Marcinem Rekowskim (14-1, 11 KO). Dziś obaj stanęli oko w oko podczas ceremonii ważenia. "Reksio" okazał się cięższy od "Dragona", wnosząc na skalę 108,8 kg. Były mistrz Europy zanotował sześć i pół kilograma mniej - dokładnie 102,3 kg. Zobaczcie na naszym filmiku jak obaj prezentowali się na tej ceremonii.WYGRANA CZAKIJEWA I TROJANOWSKIEGO

Podczas trwającej gali w Moskwie przed momentem zakończył się pojedynek Rachima Czakijewa (19-1, 14 KO) z Santanderem Silgado (25-2, 20 KO). Sprowadzony w zastępstwie Kolumbijczyk miał nadwagę, ale mimo wszystko stawiał dzielnie opór i dotrwał do ostatniego gongu.