Archiwum wiadomości z dnia: 2014-05-18

 GOŁOWKIN: JESZCZE DWIE WALKI W TYM ROKU

Po pracowitym ubiegłym roku, w który czterokrotnie wchodził do ringu, w tym Giennadij Gołowkin (29-0, 26 KO) zamierza nieco spuścić z tonu. - Prawdopodobnie stoczę jeszcze dwie walki. Za to w przyszłym chciałbym stoczyć cztery - powiedział mistrz WBA i IBO w wadze średniej.
NA ŻYWO: WYNIKI FINAŁÓW XXI MP JUNIORÓW

Prezentujemy na żywo wyniki z Nowej Dęby, gdzie dobiegają do końca trwające od czterech dni XXI Mistrzostwa Polski Juniorów. Trybuny wypełniły się kibicami i przedstawicielami Okręgowych Związków Bokserskich, co może cieszyć, ale także nie ma się czemu dziwić. Poziom sportowy mistrzostw zaskakiwał od pierwszych walk. Zapraszamy na relację
RING TELEGRAM: DEMOLKA BRIGGSA I POZOSTAŁE WYNIKI

Trwa marsz powrotny Shannona Briggsa (54-6-1, 48 KO). Ostatni amerykański mistrz świata wagi ciężkiej potrzebował tylko 23. sekund na zdemolowanie Matthew Greera (16-13, 13 KO) na gali w Chester. Był to już 33. nokaut w pierwszej rundzie w wykonaniu 42-letniego Briggsa, któremu marzy się kolejna walka o tytuł.


WIELKI MARQUEZ ZDEKLASOWAŁ ALVARADO

W walce wieczoru na gali w Inglewood Juan Manuel Marquez (56-7-1, 40 KO) potwierdził, że nawet w wieku 40 lat wciąż jest znakomity bokserem groźnym dla każdego. Legendarny meksykański wojownik udzielił surowej lekcji mocno już wypalonemu Mike'owi Alvarado (34-3, 23 KO), który miał jeszcze w pamięci lanie od Rusłana Prowodnikowa (23-2, 16 KO).


MARCIN REKOWSKI O WALCE Z ALBERTEM SOSNOWSKIM

Już za dwa tygodnie podczas gali w Lublinie dojdzie do ciekawej potyczki na szczycie polskiej wagi ciężkiej, w której Marcin Rekowski (14-1, 11 KO) skrzyżuje rękawice z Albertem Sosnowskim (48-6-2, 29 KO). Z tej okazji zapraszamy Was do wysłuchania długiej rozmowy z popularnym "Reksiem", a w niej o dwóch minionych walkach z Oliverem McCallem oraz oczywiście o "Dragonie" i przygotowaniach do tego pojedynku.


STATYSTYKI CIOSÓW: MARQUEZ vs ALVARADO

Wczoraj na gali w Inglewood Juan Manuel Marquez (56-7-1, 40 KO) w wielkim stylu zdeklasował Mike'a Alvarado (34-3, 23 KO). Po dwunastu rundach sędziowie wypunktowali przewagę meksykańskiej legendy w stosunku 117-109, 117-109, 119-107. Przebieg walki świetnie obrazują statystyki opracowane przez CompuBox.MARQUEZ O PIĄTEJ WALCE Z PACQUIAO

Juan Manuel Marquez (56-7-1, 40 KO), który minionej nocy zapisał kolejnej zwycięstwo na swoim koncie, pokonując w dwunastu rundach Mike'a Alvarado (34-3, 23 KO), przyznał, że nie wie jeszcze, czy ponownie wejdzie do ringu z Mannym Pacquiao (56-5-2, 38 KO). Piąta walka Meksykanina z Filipińczykiem planowana jest na listopad.


FACE OFF: MIGUEL COTTO vs SERGIO MARTINEZ

7 czerwca na wielkiej gali HBO PPV w Madison Square Garden w Nowym Jorku Miguel Cotto (38-4, 31 KO) zmierzy się z mistrzem świata federacji WBC w wadze średniej - Sergio Martinezem (51-2-2, 28 KO). Faworytem jest ten drugi, ale "Junito" zawsze słynął z ogromnego serca do walki i nieprzeciętnych umiejętności, dlatego nie wolno go skreślać. "Maravilla" nie kryje niechęci do przeciwnika, natomiast Cotto jest jak zwykle opanowany i zimny niczym lód. Zapraszamy do obejrzenia przygotowanego przez HBO materiału promującego pojedynek.


WASZYM ZDANIEM: MARQUEZ vs ALVARADO

Już za kilka godzin oczy wszystkich kibiców boksu zwrócą się na Forum w Inglewood, gdzie legendarny meksykański wojownik Juan Manuel Marquez (55-7-1, 40 KO) postara się jeszcze raz oszukać czas i pokonać niebezpiecznego Mike'a Alvarado (34-2, 23 KO).


MARQUEZ vs ALVARADO: SKRÓT WALKI

W walce wieczoru na gali w Inglewood Juan Manuel Marquez (56-7-1, 40 KO) potwierdził, że nawet w wieku 40 lat wciąż jest znakomitym i groźnym dla każdego bokserem. Legendarny meksykański wojownik udzielił surowej lekcji mocno już wypalonemu Mike'owi Alvarado (34-3, 23 KO), który miał jeszcze w pamięci lanie od Rusłana Prowodnikowa (23-2, 16 KO).