MARQUEZ O PIĄTEJ WALCE Z PACQUIAO

Juan Manuel Marquez (56-7-1, 40 KO), który minionej nocy zapisał kolejnej zwycięstwo na swoim koncie, pokonując w dwunastu rundach Mike'a Alvarado (34-3, 23 KO), przyznał, że nie wie jeszcze, czy ponownie wejdzie do ringu z Mannym Pacquiao (56-5-2, 38 KO). Piąta walka Meksykanina z Filipińczykiem planowana jest na listopad.

- W czwartym pojedynku w końcu mieliśmy jasne rozstrzygnięcie. Teraz zamierzam odpocząć, na razie nie podejmuję żadnej decyzji co do piątej walki. Dzisiaj czułem się znakomicie, wykonałem świetną robotę, ale zobaczymy, jak będę się czuć za parę tygodni. Muszę to wszystko przemyśleć – powiedział 40-letni "Dinamita".

Promotor obu pięściarzy Bob Arum przypuszcza natomiast, że nie będzie miał większych problemów z namówieniem Marqueza na kolejną konfrontację z "Pac Manem".

- Raczej jestem o to spokojny. Manny chce tego pojedynku, wszystko więc w rękach Marqueza. Do zarobienia są naprawdę duże pieniądze – stwierdził.

Walka Pacquiao vs Maruqez V miałaby się odbyć w Makao.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: PanagiotisDanglis
Data: 18-05-2014 10:39:52 
To oczywiste że ci dwaj są na siebie skazani, ich walki sprzedają się świetnie i wiadomo że JMM z nikim więcej nie zarobi jak z Mannym, w dodatku poza kasą z PPV w USA dostaną wielkie profity z Chin wedle dość wiarygodnej witryny TheRichest Manny Pacquiao zarobił za walkę z Brandonem Riosem 30 mln dolarów (nie opodatkowanych) pomimo że wyniki PPV w USA ni były zbyt ciekawe
 Autor komentarza: robsonpodlasie
Data: 18-05-2014 10:47:04 
Nikt nic nie wie, a miejsce walki już ustalone :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.