Archiwum wiadomości z dnia: 2022-04-15

 
CONOR BENN PRZED JUTRZEJSZĄ WALKĄ Z VAN HEERDENEM

Jutro w walce wieczoru gali w Manchesterze zobaczymy pojedynek Conora Benna (19-0, 13 KO) z Chrisem Van Heerdenem (28-2-1, 12 KO). 25-letni Brytyjczyk i 34-letni weteran z RPA zmieścili się dziś na ważeniu w limicie wagi półśredniej. Benn nigdy nie stoczył jeszcze walki na dystansie dwunastu rund, a właśnie na tyle zakontraktowany jest jutrzejszy pojedynek. Czy jego dystans odegra istotną rolę?


TRENER BIWOŁA: CANELO BĘDZIE ZASKOCZONY

Trener mistrza świata WBA wagi półciężkiej Dmitrija Biwoła (19-0, 13 KO), Giennadij Maszianow twierdzi, że król wagi super średniej, lider współczesnego boksu Saul Alvarez (57-1-2, 39 KO) będzie zaskoczony, gdy 7 maja w Las Vegas skrzyżuje z Rosjaninem rękawice.
27 MAJA W LUBLINIE 7. GALA PBP

W piątek 27 maja w Lublinie odbędzie się siódma gala boksu zawodowego organizacji Polsat Boxing Promotions. W hali Globus fani obejrzą siedem pojedynków z udziałem czołowych pięściarzy PBP. Znane są już pierwsze zestawienia, a w serwisie Biletyna.pl ruszyła sprzedaż biletów na majową galę.

BARKER TYPUJE ZWYCIĘZCĘ WALKI FURY vs WHYTE

Już za osiem dni, 23 kwietnia na londyńskim stadionie Wembley zobaczymy walkę mistrza świata WBC wagi ciężkiej Tysona Fury'ego (31-0-1, 22 KO) z obowiązkowym pretendentem Dillianem Whyte'em (28-2, 19 KO). O wytypowanie zwycięzcy tego pojedynku pokusił się były mistrz świata wagi średniej Darren Barker, obecnie pracujący jako ekspert telewizyjny.