27 MAJA W LUBLINIE 7. GALA PBP

W piątek 27 maja w Lublinie odbędzie się siódma gala boksu zawodowego organizacji Polsat Boxing Promotions. W hali Globus fani obejrzą siedem pojedynków z udziałem czołowych pięściarzy PBP. Znane są już pierwsze zestawienia, a w serwisie Biletyna.pl ruszyła sprzedaż biletów na majową galę.

Na ringu w Lublinie swoje umiejętności zaprezentują między innymi gwiazdy Polsat Boxing Promotions - Nikodem Jeżewski, Osleys Iglesias czy Konrad Kaczmarkiewicz. Cała trójka boksowała już na lutowej gali PBP. Jeżewski we Wrocławiu stoczył wyrównany 10-rundowy bój z Niemcem Arturem Mannem, Iglesias w świetnym stylu zgarnął pas młodzieżowego mistrza IBO w wadze super średniej, a Kaczmarkiewicz pokonał doświadczonego Przemysława Gorgonia. W maju wymienieni pięściarze podejmą kolejne wyzwania, a szczegóły dotyczące ich pojedynków oraz lubelskiej gali będą ujawniane w każdy czwartek w magazynie sportów walki "Koloseum", transmitowanym w sportowych kanałach Polsatu.

ISAAC CHILEMBA ZAWITA DO POLSKI NA WALKĘ Z IGLESIASEM >>>

W przypadku gal organizowanych przez Polsat Boxing Promotions, istotną część karty walk stanowią starcia młodych i utalentowanych pięściarzy. Nie inaczej będzie 27 maja Lublinie i to właśnie dwie walki z udziałem polskich młodzieżowców zostały ogłoszone jako pierwsze. W hali Globus do ringu wejdą 19-letni Remigiusz Runowski oraz 21-letni Miłosz Grabowski. Młodszy brat świetnie znanego polskim fanom boksu Przemysława Runowskiego, w swojej czwartej zawodowej walce zmierzy się z Marcinem Latochą. Z kolei Grabowski w Lublinie do zawodowego ringu wyjdzie po raz trzeci w karierze, a jego rywalem będzie legitymujący się identycznym rekordem reprezentant Uzbekistanu – Farxod Bohodirov.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.