ROY JONES: CHCĘ EUBANKA W WALKACH Z CHARLO I CANELO

53-letni Roy Jones Jr, niegdyś król zestawień P4P, dziś trener Chrisa Eubanka Jr (32-2, 23 KO), chętnie wystawi swojego podopiecznego na największe gwiazdy wagi średniej.

- Chcę walki Chrisa z Canelo lub Jermallem Charlo. Pora, byśmy dali kibicom takie walki, jakie oni chcą zobaczyć - mówi dawny mistrz świata czterech kategorii.

Tymczasem w Wielkiej Brytanii robione są coraz poważniejsze przymiarki pod walkę Eubanka Juniora w jakimś umownym limicie z Kellem Brookiem (40-3, 28 KO). Też ciekawie...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Scross
Data: 15-04-2022 04:54:51 
Oby były takie walki!
 Autor komentarza: Bonnte
Data: 15-04-2022 10:56:37 
Chcieć to oni sobie mogą. Nie rozumiem na jakiej podstawie budują sobie takie widzi mi się. Niech Eubank pokona kogoś dobrego to pogadamy. Nie mówię, że nie zobaczyłbym z przyjemnością jak Charlo ubija młodego,ale kogo on ostatnio pokonał. On mógłby mieć dobre/mocne walki, jest wystarczająco medialny, zwłaszcza na wyspach. A mimo to ta jego kariera jest taka naciągana. Albo wiedzą, że jest kiepski i pewnego poziomu nie przeskoczy, albo ma kiepskich promotorów, którzy nie potrafią mu nic ustawić. Mogliby ściągnąć Jacobsa albo ustawić walkę na wyspach z Callumem Smithem w SMW. Zamiast tego obija jakiś ogórów na tle których wygląda nieźle.
 Autor komentarza: NOSFERATU1922
Data: 15-04-2022 11:00:02 
Chcialby Charlo czy Canelo, to zamiast kogos mocnego ze sredniej-supersredniej wziac to negocjuja z Brookiem:)
 Autor komentarza: Bonnte
Data: 15-04-2022 11:12:07 
Dokładnie NOSFERATU. Nie wiem o co im chodzi z tym Brookiem. Znaczy wiem o co chodzi. Walka wygeneruje mega siano i tyle. Ale ich dzielą ze dwie kategorie. Kell będzie przy nim karzełek.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.