Archiwum wiadomości z dnia: 2021-09-21

 


JAKUBOWSKI: NIC NIE UJMUJĄC KAJETANOWI, ALE WALCZYŁEM JUŻ Z LEPSZYMI

- Turniej wagi junior ciężkiej przypomina swoją formułą ligę WSB, z której można było awansować na Igrzyska w Rio de Janeiro - mówi Igor Jakubowski (3-1, 2 KO), który w półfinale prestiżowych zawodów organizowanych przez Krystiana Każyszkę spotka się z Kajetanem Kalinowskim (1-0, 1 KO). Zwycięzca zmierzy się w wielkim finale z Rafałem Rzeźnikiem (2-0).


OLIWIER SZOT vs JAKUB SULĘCKI (63,5kg) - FINAŁ MP JUNIORÓW

Nazwiska Szot i Sulęcki znaczą bardzo dużo w polskim boksie. Ale idzie nowe pokolenie. W finale Mistrzostw Polski Juniorów 2021 w kategorii -63,5kg naprzeciw siebie stanęli Jakub Sulęcki - narożnik czerwony, oraz Oliwier Szot z narożnika niebieskiego. Po bardzo dobrej walce stosunkiem głosów trzy do dwóch zwyciężył ostatecznie Szot.
LOPEZ Z KAMBOSOSEM JESZCZE PÓŹNIEJ?

To chyba najczęściej przekładana walka minionej dekady. Był termin czerwcowy (5, następnie 19), sierpniowy i wrześniowy. Potem ustalono datę na październik - najpierw 17 października w Australii, potem 5 października, aż w końcu 4 października w Nowym Jorku, a teraz Teofimo Lopez (16-0, 12 KO) i George Kambosos (19-0, 10 KO) mają zaboksować 16 października.HOLYFIELD BĘDZIE DALEJ BOKSOWAŁ? TEGO CHCE SZEF PLATFORMY TRILLER

Szef platformy Triller, Ryan Kavanaugh ujawnił, że trwają rozmowy w sprawie organizacji listopadowej walki Oscara De La Hoyi (39-6, 30 KO) z Vitorem Belfortem (2-0, 2 KO). Do tego starcia miało dojść 11 września, ale De La Hoya zachorował na COVID-19 i zastąpił go Evander Holyfield (44-11-2, 29 KO), którego Belfort znokautował w pierwszej rundzie. Triller ma zresztą także plany na dalszą karierę Holyfielda...
KAMIL BODZIOCH: MUSZĘ WYGRAĆ TĘ WALKĘ

- Muszę wygrać ze Smolińskim i tylko to liczy się najbliższych dniach - mówi Kamil Bodzioch (7-1-1, 2 KO) przed piątkową galą Tymex Boxing Night 18 w Obornikach w Wielkopolsce. Jego rywalem będzie Remigiusz Smoliński (2-1). Bilety na eBilet.pl. Transmisja w TVP Sport.