JOE SMITH JR ZAKAŻONY COVID-19, WALKA Z SALAMOWEM PRZEŁOŻONA

Mistrz świata WBO wagi półciężkiej, Joe Smith Jr (27-3, 21 KO) zachorował na koronawirusa i walka Amerykanina z obowiązkowym pretendentem Umarem Salamowem (26-1, 19 KO) została przełożona z 30 października na nieokreślony na razie termin.

- Pracowałem na obozie przygotowawczym bardzo ciężko, jestem bardzo rozczarowany tym, że nie będę mógł bronić mojego tytułu w październiku - powiedział Smithr Jr, który w swojej ostatniej walce pokonał w kwietniu tego roku Maksyma Własowa i zdobył wakujący pas.

- Kiedy wyzdrowieję, wrócę na salę treningową i będę się szykował, być dać moim kibicom wspaniały występ - dodał Amerykanin po wyjściu ze szpitala, w którym przebywał przez krótki czas po wykryciu w jego organizmie COVID-19.

Walka Smith Jr vs Salamow to kolejny pojedynek zdruzgotany przez koronawirusa, przypomnijmy, że w ostatnich miesiącach COVID-19 uderzył m.in. w pojedynki Tyson Fury vs Deontay Wilder III (przełożony z 24 lipca na 9 października po zakażeniu Fury'ego) czy Teofimo Lopez vs George Kambosos Jr (z powodu zakażenia Lopeza przeniesiony na sierpień, później na wrzesień, a następnie na październik).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Polakos
Data: 21-09-2021 18:48:46 
Fury - Wilder 3
Benn - Granados
Benavidez - Uzcategui
Fulton - Figueroa
Estrada - Gonzalez
Lopez - Kambosos
Smith - Salamow

I obawiam się, że to nie koniec.
 Autor komentarza: Wesley94
Data: 21-09-2021 20:18:26 
Jeszcze Głowacki
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.