Archiwum wiadomości z dnia: 2021-04-25

 


DAVID HAYE: ADELEYE MIAŁ SZCZĘŚCIE, ŻE WYGRAŁ Z SOKOŁOWSKIM

Rośnie oburzenie po wczorajszej walce Kamila Sokołowskiego (10-22-3, 4 KO) - jednego z najlepszych polskich zawodników wagi ciężkiej - z Davidem Adeleye (6-0, 5 KO) w londyńskiej York Hall. Polak przegrał według sędziego jednym punktem (57:58), ale werdykt spotkał się z miażdżącą krytyką. Rewanż z Sokołowskim doradza Brytyjczykowi m.in. były mistrz świata David Haye.


BABILOŃSKI O WALCE CIEŚLAKA: WYGRANY MOŻE ZAWALCZYĆ O TYTUŁ

- Moim zdaniem stawka starcia Cieślaka z Kaszińskim jest naprawdę duża. Zwycięzca będzie miał możliwość zawalczenia o mistrzostwo świata - mówi w rozmowie z BOKSER.ORG Tomasz Babiloński, promotor i blisko związany z projektem Polsat Boxing Night. W pojedynku wieczoru majowej gali PBN Michał Cieślak (20-1, 14 KO) ma skrzyżować rękawice z Jurijem Kaszińskim (20-1, 18 KO).
WRZESIŃSKI: NA SPARINGI PRZYJEDZIE DO MNIE BYŁY MISTRZ ŚWIATA

Pandemia koronawirusa trwa już od ponad roku, ale Damian Wrzesiński (22-1-2, 6 KO) nie narzeka na brak startów. W 2020 roku stoczył trzy pojedynki, a za niespełna cztery tygodnie zaliczy już drugi tegoroczny występ - 21 maja w Pionkach na gali z cyklu Tymex Boxing Night zaboksuje w pojedynku wieczoru. Z Damianem porozmawialiśmy o najbliższej walce, planach dotyczących wejścia do rankingów światowych federacji, przygotowaniach, sparingach z mistrzem świata i wicemistrzem Europy oraz promocji własnej osoby. Serdecznie zapraszamy do wysłuchania rozmowy Cezarego Kolasy z filarem grupy Tymex. Przepraszamy z góry za dźwięk w ostatniej części rozmowy, wszystko przez końcówkę mikrofonu. Pozdrawiamy wszystkich kibiców boksu!