DAVID HAYE: ADELEYE MIAŁ SZCZĘŚCIE, ŻE WYGRAŁ Z SOKOŁOWSKIM

Rośnie oburzenie po wczorajszej walce Kamila Sokołowskiego (10-22-3, 4 KO) - jednego z najlepszych polskich zawodników wagi ciężkiej - z Davidem Adeleye (6-0, 5 KO) w londyńskiej York Hall. Polak przegrał według sędziego jednym punktem (57:58), ale werdykt spotkał się z miażdżącą krytyką. Rewanż z Sokołowskim doradza Brytyjczykowi m.in. były mistrz świata David Haye.

ZNÓW TWARDY BOKS SOKOŁOWSKIEGO - NACIĄGNIĘTY ADELEYE >>>

- To była wyrównana walka, jednak Adeleye będzie rozczarowany swoim występem. Miał szczęście, że wygrał. Nie używał lewego prostego, napalał się na mocne ciosy, niepotrzebnie tracił energię. Powinien stoczyć natychmiastowy rewanż. Polak to zawodnik, który prezentuje prosty boks, ale David musi oglądać teraz walki Lennoxa Lewisa i Larry'ego Holmesa, by wyraźnie wygrać w rewanżu - powiedział Haye.

Przypomnijmy, że mieszkający w Anglii Sokołowski - mimo niezbyt imponującego bilansu walk - wielokrotnie udowadniał, że jest bokserem bardzo groźnym i zdolnym do zwycięstwa nad uznanymi lub mocno promowanymi zawodnikami. Przegrał już co najmniej kilka pojedynków w kontrowersyjny sposób (m.in. z olbrzymim Australijczykiem Lucasem Browne'em) i odniósł kilka ważnych zwycięstw, m.in. nokautując w 2018 roku faworyzowanego prospekta Nicka Webba.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: canislupuscampestris
Data: 25-04-2021 15:13:18 
Nie szczęście, ale sędziów.
 Autor komentarza: selik
Data: 25-04-2021 16:14:30 
Przypadła mi do gustu recepta na sukces Davida :
.... musi oglądać teraz walki Lennoxa Lewisa i Larry'ego Holmesa, by wyraźnie wygrać w rewanżu ....
Wygląda na to, że od kilku lat trenuję zawodowo boks :) koszykówkę :) no i nie za bardzo wiem co oglądając pornole .
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 25-04-2021 16:14:42 
Sedzia punktowy byl jeden i byl nim ringowy
 Autor komentarza: adolfinio
Data: 25-04-2021 16:29:20 
"Polak to zawodnik, który prezentuje prosty boks, ale David musi oglądać teraz walki Lennoxa Lewisa i Larry'ego Holmesa, by wyraźnie wygrać w rewanżu - powiedział Haye". Niech obejrzy najlepsze boje Najmana i wtedy będzie wiedział co robić w rewanżu :D
 Autor komentarza: Medalik23
Data: 25-04-2021 18:02:15 
Sokolowski to wogole skromny prosty zawodnik ktory nie robi z siebie gwiazdora a moglby .Skromnosc tego zawodnika jest przykladem dla tych medialnych gwiazd .Sokolowski sam prowadzi kariere on nie moze liczyc na sztab ludzi i promotorow co w porownaniu do innych zawodnikow czyni go mistrzem ktoremu nikt nie pomogl w karierze i nikt wczesniej nie dostrzegl talentu .SZkoda
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 25-04-2021 18:36:08 
Phi... Lewis i Larry Holmes? Ja oglądam Gwiezdne Wojny! Niech no mi tylko dadzą Canelo, to załatwię go MOCĄ!
 Autor komentarza: teanshin
Data: 25-04-2021 20:27:41 
Sędziowie zrobili krzywdę ale Brytyjczykowi ciągnąc go za uszy do następnej walki. Jak nie teraz to i tak przegra później a Polski Hawk pokazał że z niego żaden prospekt.
 Autor komentarza: gluton
Data: 25-04-2021 20:36:13 
Szacun dla Kamila. Wystarczyły mu sparingi z dobrymi zawodowcami, żeby dać taką walkę. Wygrał to i w rewanżu powinien znów wygrać. Powodzenia Kamil!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.