WILCZEWSKI: ADAMEK BYŁ KOZAKIEM, ALE NIE POWINIEN JUŻ WALCZYĆ

- Bardzo szanuję Tomka, kiedyś był kozakiem, ale teraz nie powinien już walczyć - uważa Piotr Wilczewski, niegdyś kolega z sali Tomasza Adamka (53-6, 31 KO), dziś trener takich zawodników jak Masternak czy Wach.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 25-04-2021 20:13:07 
Jakby posiadał walory niczym Foreman to by było o czym dyskutować, a tak to niech się nie wygłupia. Ja w każdym bądź razie oglądał tego nie będę, bo emocji tyle, co podczas ogłoszenia liczby zakażeń w telewizji:)
 Autor komentarza: teanshin
Data: 25-04-2021 20:20:52 
Ja tam w sumie wielkim fanem Św. Tomasza nigdy nie byłem, ale jakąś pożegnalna bójkę mógłby stoczyć, tak tylko żeby nie kończyć kariery z KO na koncie. Niestety ani on ani ci wokół niego wciąż będą myśleli że jak wraca to można jeszcze na Januszach przyciąć.
Mam na myśli walke do obejrzenia dla wszystkich z jakimś bardzo przeciętnym rywalem aby podziękować kibicom za wiele lat wsparcia i kibicowania. Niestety on i jego ludzie w podziękowaniu będą chcieli po raz ostatni wydoić ile sie da z polskich kibiców i właśnie takie podziękowanie dostaną od niego kibice.
 Autor komentarza: ALiBudda
Data: 26-04-2021 06:26:05 
Kto pamieta COPa? :) To byl fan Adamka nr 1 na tym forum.
 Autor komentarza: TinaTurner
Data: 26-04-2021 08:38:59 
Izu podobno w sobotę na wózku wjeżdżał do szatni xD Nie rozumiem jak sportowiec trenujący sporty walki 20-30 lat może odjebać takiego amatora i wystrzelać się w jedną rundę, nie przyjmując przy tym żadnego ciosu, tak żeby w drugiej ledwo stać i to walcząc z jakimś pół amatorem który wszedł na zastępstwo bez żadnego przygotowania xD
 Autor komentarza: TinaTurner
Data: 26-04-2021 08:44:10 
Nie chce mi się szukać kto, ale kilka osób tutaj wypisywało cuda o tym wielkim potencjale Izu, nie wiem czy to czasem nie było tych trzech muszkieterów = BlackDog, MLJ, Ramirez82.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 26-04-2021 09:34:06 
Ugonoh ma/miał potencjał, ale wydaję się, że z sercem i kondycją licho u niego, co nie pierwszy raz nam prezentuje, a w takim wypadku to lepiej położyć na tym lachę i pobawić się w kanapowców-sportowców, ewentualnie ochroniarza królowych życia, choć po cichu liczę, na korektę formy w jego wykonaniu.
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 26-04-2021 09:59:37 
Izu się do MMA nie nadaje. Problemy z kondycją albo rozłożeniem sił miał już wcześniej, czego jaskrawym przykładem była walka z Breazeale. W MMA ten mankament wychodzi jeszcze bardziej, bo tam dochodzą zapasy, czyli dla boksera/kick-boksera inna galaktyka. Kiedy boksowałem bardziej intensywnie, miałem kondycję na 6 do 8 rund boksu, po których czułem się zmęczony, ale zupełnie normalnie. Za to po 3 minutach samych zapasów i "graplingu" leżałem na macie w stanie przedzawałowym i musieli mnie niemal znosić, tak jak Ugonoha. Tak to po prostu wygląda. Inny rodzaj wysiłku. Dobrze, że skończyło się to tak wcześnie i w sumie bezboleśnie. Izu to sympatyczny gość, powinien zająć się czymś innym a nie robić za pośmiewisko w czymś, do czego nie pasuje.
 Autor komentarza: TinaTurner
Data: 26-04-2021 10:34:39 
Ja rozumiem, że zapasy itd. ale rozmawiamy o czynnym sportowcu z ogromnym stażem w sportach walki. U Pudzianowskiego takie numery są zrozumiałe, ale Izu? Z kim on w ogóle walczył? Gdyby go zajechał fizycznie jakiś silny i doświadczony zapaśnik to by można było tak tłumaczyć. Z Pudziana się śmiali, ale jego jako pierwszy zamęczył Tim Sylvia, były mistrz UFC i to nawet w tej walce Pudzian w drugiej rundzie wyglądał lepiej niż Izu.
 Autor komentarza: MirKiewicz
Data: 26-04-2021 10:51:13 
Gdy widzę coś takiego wiem, że są cztery scenariusze - dwa dobre i dwa złe:
1. nieprzygotowanie do walki - ok, jak się przygotuje będzie inaczej
2. coś się stało w trakcie walki (niewidoczny cios) - ok, tak się czasami zdarza

i te powyższe są dobre - bo można je wyeliminować,

a teraz te, które praktycznie wykluczają osiągnięcie poziomu powiedzmy światowego (szczytu)

3. przygotowanie było ok, ale nerwy (emocje) wyzuły człowieka z sił - znam wiele takich przypadków (i niestety sam to miałem)
4. Bozia nie dała cardio, i żeby nie wiem co (dozwolonego), po kilku, kilkunastu minutach jest koniec
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 26-04-2021 11:20:18 
@TinaTurner
"Stójkowe" sporty walki to zupełnie inny rodzaj wysiłku niż zapasy i sporty siłowe. Pudzianowi szło lepiej, bo on miał doświadczenie w krótkotrwałym, ale bardzo obciążającym wysiłku opartym na czystej sile. Izu to typowy stójkowicz, w dodatku już za stary na przestawienie się. W MMA może wygrywać albo z kompletnymi lamusami albo innymi stójkowiczami. W zapasach załatwi go junior po rocznych intensywnych treningach zapasów w stylu wolnym. Mnie w ten sposób wykańczał 70 kilowy kurczak, kiedy chodziłem w wadze cruiser. Dwie minuty i było po walce. Na propozycję walki czysto bokserskiej tylko się śmiał i mówił "w życiu, bo mnie zabijesz". Co byłoby prawdą :)
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 26-04-2021 12:36:54 
Autor komentarza: TinaTurner

Data: 26-04-2021 08:44:10

Nie chce mi się szukać kto, ale kilka osób tutaj wypisywało cuda o tym wielkim potencjale Izu, nie wiem czy to czasem nie było tych trzech muszkieterów = BlackDog, MLJ, Ramirez82.

http://www.bokser.org/content/2017/02/26/024410/index.jsp

Pomyślałbyś, to wszedłbyś na temat pod walką Izu z Breazealem, po której rzeczywiście można było sobie obiecywać różne rzeczy odnośnie Izu. Tylko widzisz, są tu użytkownicy, którym można wytknąć, że byli w błędzie i oni się przyznają do tego. Są też trolle, które wypisują głupoty, zmieniają nicki jak rękawiczki, używają podwójnych kont, a kiedy ich faworyt przegra, to im wyraźnie odbija szajba - i z takimi nigdy nie ma sensu wchodzić w dyskusję.

I nie łudź się, nie wchodzę z tobą w dyskusję, tylko cię gaszę jak peta.
 Autor komentarza: TinaTurner
Data: 26-04-2021 13:47:14 
Wiem że w grzebaniu w starych postach jesteś dobry, może i najlepszy na tej stronie, liczyłem że mnie wyręczysz i nie zawiodłem się. Dzięki.
 Autor komentarza: maro1988
Data: 26-04-2021 14:45:20 
Ugonoh to robi sie taki drugi Najman .
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.