Archiwum wiadomości z dnia: 2021-04-02

 PEŁNA ROZPISKA BABILON BOXING SHOW 9 KWIETNIA

W walce wieczoru gali Babilon Boxing Show, która odbędzie się 9 kwietnia w Warszawie, wystąpi Jan Lodzik (5-0, 1 KO). Tym razem utytułowany kickbokser po raz pierwszy zaboksuje na dystansie 10 rund. Jego rywalem będzie Argentyńczyk z polskimi korzeniami - Agustin Kucharski (6-2-1, 1 KO). Na rozpisce zmierzą się zawodnicy MMA - mistrz organizacji Babilon MMA i FEN Daniel Rutkowski (MMA 12-2) sprawdzi się z Dawidem Śmiełowskim (MMA 8-0).

SZPILKA SPARUJE

Artur Szpilka (24-4, 16 KO) czy Łukasz Różański (13-0, 12 KO)? Bo jeśli ktoś się nie połapał, wczorajsza informacja o walce Łukasza z Tysonem Furym to był żart primaaprilisowy. Wojna polsko-polska już 8 maja, obaj więc ostro zasuwają.POWIETKIN JESZCZE NIE ZDECYDOWAŁ

Aleksander Powietkin (36-3-1, 25 KO) zdobył wszystko co było do zdobycia w boksie olimpijskim, a i w zawodowym zaszedł bardzo daleko. Sobotnia porażka z Dillianem Whyte'em (28-2, 19 KO), którego przecież w zeszłym roku pokonał, dała rosyjskiemu wojownikowi do myślenia.
MATEUSZ MASTERNAK: 8 MAJA BARDZO MOCNY RYWAL!

Już kilka dni temu informowaliśmy Was o walce Mateusza Masternaka (43-5, 29 KO) 8 maja podczas gali Szpilka vs Różański. Kto stanie naprzeciw 'Mastera'? Jak będą wyglądały przygotowania byłego mistrza Europy kategorii cruiser do tej walki? Wszystkiego (prawie) dowiecie się z długiej, ponad 20-minutowej rozmowy. Zapraszamy!HARRY KEITT NOWYM TRENEREM GRUPY KNOCKOUT PROMOTIONS?

W przyszłym tygodniu do Polski przyleci amerykański trener Harry Keitt, kandydat na nowego głównego trenera grupy KnockOut Promotions. Kojarzonego przede wszystkim ze słynnym brooklyńskim Gleason's Gym Keitta czekają treningi z zawodnikami KP. Jeżeli Amerykanin i Polacy będą z nich zadowoleni, doświadczonego trenera czeka przeprowadzka do Warszawy.