SZPILKA SPARUJE

Artur Szpilka (24-4, 16 KO) czy Łukasz Różański (13-0, 12 KO)? Bo jeśli ktoś się nie połapał, wczorajsza informacja o walce Łukasza z Tysonem Furym to był żart primaaprilisowy. Wojna polsko-polska już 8 maja, obaj więc ostro zasuwają.

Bez wątpienia dużo łatwiej znaleźć sparingpartnerów Arturowi. To on boksuje niekonwencjonalnie, w dodatku z pozycji mańkuta. Łukasz idzie zazwyczaj za podwójną gardą i charakteryzuje się mocnym uderzeniem. Pięściarz z Rzeszowa nie chciał zdradzić z kim trenuje, natomiast Artur w ogóle się z tym nie kryje.

Dziś "Szpila" rozpoczął sparingi z Piotrem Łączem, którego przedstawialiśmy Wam bliżej TUTAJ. A wkrótce na sali ma również pojawić się bardzo przypominający Łukasza - zarówno stylem, jak i warunkami fizycznymi, Marcin Siwy (22-0, 10 KO).

Przypomnijmy, że Szpilka i Różański skrzyżują rękawice w nowej kategorii utworzonej przez federację WBC - bridger. Górna granica wynosi tu 101,6 kilograma. I o ile dla Artura to żaden problem, to już Łukasz parę kilogramów będzie zrzucał.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: KalarCz
Data: 02-04-2021 14:49:58 
Różański jest według mnie lepszy od Siwego, bardziej ruchliwy, bardziej mobilny, aczkolwiek i tak ciężko byłoby o kogoś bardziej przypominającego Różańskiego niż Siwy
 Autor komentarza: puncher48
Data: 02-04-2021 20:12:32 
Szkoda,że nie korzysta z usług Pana Staszka i jego brata Guliwera z Łososiowic, obaj niczym tsunami poskładali całe miasteczko, a teraz podbijają okolice.Nieustanni prospekci po 0.5 litra są nie do zatrzymania:)
 Autor komentarza: Faraon
Data: 03-04-2021 11:24:23 
Szpilka jeszcze walczy ? ha ha
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.