HARRY KEITT NOWYM TRENEREM GRUPY KNOCKOUT PROMOTIONS?

W przyszłym tygodniu do Polski przyleci amerykański trener Harry Keitt, kandydat na nowego głównego trenera grupy KnockOut Promotions. Kojarzonego przede wszystkim ze słynnym brooklyńskim Gleason's Gym Keitta czekają treningi z zawodnikami KP. Jeżeli Amerykanin i Polacy będą z nich zadowoleni, doświadczonego trenera czeka przeprowadzka do Warszawy.

Keitt boksował w latach 1976-1986, regularnie startował m.in. w nowojorskiej edycji turnieju Golden Gloves i sparował z wieloma legendami, na czele z Muhammadem Alim i Dwightem Muhammadem Qawim. Potem życie wymknęło mu się spod kontroli, był przez kilka lat dilerem i narkomanem, aż wreszcie postrzelił podczas kłótni swojego kuzyna i spędził dwa lata w więzieniu. Po wyjściu na wolność odmienił swoje życie i poświęcił się trenowaniu młodych zawodników, stając się autorytetem w swojej dzielnicy - legendarnym Brooklynie.

Jeśli chodzi o zawodowców, to Keitt był trenerem m.in. Jarrella Millera, Dimitrija Sality, Ashleya Theophane'a i Johna Duddy'ego. Mieli z nim również okazję przez krótki czas pracować Polacy, m.in. Tomasz Adamek i Michał Chudecki. Czy Keitt zastąpi Fiodora Łapina, współautora wielkich sukcesów polskiego boksu po banderą KP? Wkrótce powinniśmy wiedzieć więcej na temat losów tej bardzo ważnej posady.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 02-04-2021 19:56:08 
No, nasi zawsze chcieli jechać do Ameryki trenować to teraz Ameryka przyjedzie do nich. Taki trener starej amerykańskiej szkoły boksu może faktycznie coś zmieni, czas pokaże.
Z drugiej strony nie znam tematu, ale wydaje mi się że dobry trener miałby spore wzięcie w Stanach a ten skoro zdecydował się na stare lata na Polskę, to chyba dlatego że nie miał innych opcji.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 02-04-2021 20:06:09 
Najlepiej sprawdziłby się w tej roli Miyagi, ewentualnie w ostateczności, stary dobry Rocky Balboa:)
 Autor komentarza: KalarCz
Data: 02-04-2021 20:16:45 
Nie ma w swoim cv wielkich nazwisk, najbardziej znany to wymieniony Black Polska, który technicznie walczył bardzo przeciętnie, bazował jedynie na presji, masie i koksie, no ale czemu nie, trzeba sprówbować nowego trenera, zobaczyć co pokaże, dla zawodników knokautu to pewnie będzie szok przestawić się ze wschodniej, katorżniczej, do tego mocno defensywnej szkoły Łapina na Amerykańską, gdzie trenuje się mniej, luźniej i zupełnie inaczej broni
 Autor komentarza: KalarCz
Data: 02-04-2021 20:21:39 
jak jeszcze o tym myślę, to u Amerykańskiego trenera musieli by się uczyć techniki niemal od zera, Łapin to zakroczna noga, garda, kondycja i konterka, u Amerykanów, świeżość, luz, boczna pozycja, zasłony barkiem, balans, i wszechstronna ofensywa, dwie zupełnie inne filozofie boksu
 Autor komentarza: BOXER
Data: 02-04-2021 20:51:09 
Kupcie mu buty i niech krzyczy NEW BALANS !
 Autor komentarza: puncher48
Data: 02-04-2021 20:57:03 
Up
Dobre,he he he
 Autor komentarza: Clevland
Data: 03-04-2021 09:59:52 
Jestem ciekaw takiego eksperymentu.

Może Czerkaszyn z tego najwięcej wyniesie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.