Archiwum wiadomości z dnia: 2021-02-15

 


DE LA HOYA STUDZI EMOCJE W SPRAWIE WALKI GARCII Z PACQUIAO

Z kim zmierzy się w kolejnej walce jeden z najbardziej popularnych i utalentowanych młodych bokserów, Ryan Garcia (21-0, 18 KO)? W ostatnich tygodniach mówiło się o walce z legendarnym Mannym Pacquiao (62-7-2, 39 KO), który rozpoczął już treningi przed majowym pojedynkiem, ale nie wiadomo, kto będzie jego rywalem. Promotor Garcii - Oscar De La Hoya - twierdzi, że do starcia z Pacquiao jest bardzo daleko.
FRAMPTON: JEŻELI POKONAM HERRINGA, STEVENSON PRZYLECI DO BELFASTU

Już za niecałe dwa tygodnie, 27 lutego w Londynie dojdzie do walki Jamela Herringa (22-2, 10 KO) z Carlem Framptonem (28-2, 16 KO) o należący do Amerykanina pas WBO w wadze super piórkowej. Jeżeli Frampton wygra, może go czekać wielki pojedynek z wicemistrzem olimpijskim z Rio, wyjątkowo utalentowanym byłym mistrzem świata zawodowców w wadze piórkowej - Shakurem Stevensonem (15-0, 8 KO).

MELIKUZIJEW: ZNOKAUTOWAŁBYM KOWALIOWA, CHOĆ DOBRZE MU ŻYCZĘ

Jeden z najciekawszych prospektów na świecie, Uzbek Bektemir Melikuzijew (7-0, 6 KO) miał walczyć 30 stycznia z Siergiejem Kowaliowem, ale Rosjanin wpadł na dopingu i zastąpił go Morgan Fitch, który 13 lutego (w ostatnią sobotę) został przez Melikuzijewa z łatwością rozbity. Teraz przez Uzbekiem większe wyzwania i sprawia on wrażenie człowieka wyważonego, a przy tym bardzo pewnego swoich umiejętności.