MELIKUZIJEW: ZNOKAUTOWAŁBYM KOWALIOWA, CHOĆ DOBRZE MU ŻYCZĘ

Jeden z najciekawszych prospektów na świecie, Uzbek Bektemir Melikuzijew (7-0, 6 KO) miał walczyć 30 stycznia z Siergiejem Kowaliowem, ale Rosjanin wpadł na dopingu i zastąpił go Morgan Fitch, który 13 lutego (w ostatnią sobotę) został przez Melikuzijewa z łatwością rozbity. Teraz przez Uzbekiem większe wyzwania i sprawia on wrażenie człowieka wyważonego, a przy tym bardzo pewnego swoich umiejętności.

MIAŁ POBIĆ KOWALIOWA, POBIŁ FITCHA - OSTRY MELIKUZIJEW >>>

- Byłem rozczarowany tym, że do walki z Kowaliowem nie doszło, bo miałem świetny obóz przygotowawczy i masę mocnych sparingów z dobrymi bokserami za sobą. Musiałem jednak wziąć się w garść i stoczyć walkę. Cieszę się z tego, że znaleziono rywala i ze  zwycięstwa. Ono zawsze jest najważniejsze - powiedział Melikuzijew, wicemistrz olimpijski z Rio i wicemistrz świata z 2015 roku.

- Cały Uzbekistan stał za mną, ale niestety Kowaliow wypadł z gry. Czy wierzę w jego tłumaczenie? Tak, wszystko może się zdarzyć. Nie chcę go oskarżać, sprawa nie jest jeszcze skończona. Dobrze mu życzę. Jeżeli jest ''czystym'' zawodnikiem, to wróci i się zmierzymy (...) - dodał Uzbek.

- Gdyby do walki z Kowaliowem doszło, znokautowałbym go. Walka trwałaby pewnie dłużej niż z Fitchem, ale wyglądałaby podobnie. Kto teraz oprócz Kowaliowa? Dla mnie wszystko jedno. Mogę walczyć w wadze średniej, super średniej i półciężkiej. Nie jestem dużym gościem, ale regularnie mocno sparuję z cruiserami - podsumował temat ''Bek Bully''.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 15-02-2021 18:31:11 
Też tak myślę,Melikuzijew jako typowy bodypuncher ostro obiłby doły Kowaliowa, a te jak wiadomo ten ma dość słabe, po za tym Siergiej jest po przejściach, więc wydaje się idealną trampoliną do skoku na głęboką wodę.
 Autor komentarza: PrawyISprawiedliwy
Data: 16-02-2021 05:21:30 
@puncher48

Miałem napisać coś podobnego. Skoro Melkuzijew dobrze życzy Siergiejowi to myślę, że powinien go znokautować ciosem na wątrobę... Kowaliow przypomniałby sobie o tym organie i może zacząłby o niego należycie dbać ;)
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 16-02-2021 11:06:58 
Ja zawsze, ale to zawsze jestem sceptyczny, kiedy gość, który do tej pory obijał no-namów nagle skacze na taki poziom. Choćby nie wiem jak się zapowiadał. Kowaliow wcale nie tak dawno jeszcze posadził Warda i był od niego lepszy
 Autor komentarza: PrawyISprawiedliwy
Data: 16-02-2021 11:34:05 
@Ariosto

No niby tak. Ale wielce prawdopodobne jest to, że przez te walki(wałki) z Wardem, Kowaliow gra już w niższej lidze...
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 16-02-2021 14:50:17 
Też mi to wygląda tak, że Kowaliow za mocno dostał po jajach i Ward tym sposobem jakby zabrał mu duszę mimo, że rusek był od niego nieco lepszy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.